Baron zmienił fryzurę! Co na to Julia Wieniawa? Jej komentarz mówi wszystko

Baron za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się swoją nową fryzurą. Jego dredy są teraz zdecydowanie krótsze oraz po części też białe. Nowy image Barona przypadł do gustu Julii Wieniawie.

Wiosna to ulubiony okres gwiazd na metamorfozy. I dotyczy to nie tylko kobiet, ale jak się okazuje, także i panów. A świetnym tego przykładem jest Baron oraz jego nowa fryzura. Muzyk postanowił ściąć charakterystyczne dla siebie dredy. Nie pozbył się ich oczywiście w całości, jedynie skrócił, a część z nich przefarbował na biało. Swoją metamorfozą zdążył już pochwalić się na Instagramie, a po komentarzu Julii Wieniawy możemy wnioskować, że być może "maczała w tym palce". 

Zobacz wideo

Baron ściął dredy. Komentuje Julia Wieniawa

Gdy tylko Baron zamieścił w sieci zdjęcie z koncertu, uwagę internautów od razu zwróciła jego nowa fryzura. Fani nie kryli zachwytu, ale także i zaskoczenia. A o miły komplement pod adresem ukochanego pokusiła się także Julia Wieniawa

Yas, babe! - napisała. 

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa i Baron przyłapani na czułościach. Ich pocałunek był bardzo gorący

 

Oznacza to, że Julka jest równie zachwycona nową fryzurą Barona. Ciekawe tylko, czy to ona namówiła go na taką metamorfozę. Sama przecież wyrasta na ikonę stylu, a tematy mody i urody nie są jej obce. 

A jak wam się podoba fryzura Barona? Jest lepiej, a może białe pasemka to już za dużo? 

DH

Więcej o: