Fotoreporterzy uchwycili tapetę w telefonie Julii Wieniawy. Ustawiła zdjęcie, na którym całuje się z Baronem! [FOTO]

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd na Sephora Trend Report. Obecni tam fotoreporterzy uchwycili nową tapetę w telefonie 20-latki. Na zdjęciu całuje się ze swoim nowym ukochanym, Baronem.
Zobacz wideo

Jeszcze do niedawna Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Sielanka skończyła się jednak pod koniec ubiegłego roku. Oboje podkreślili wtedy, że rozstali się w przyjaźni, ale kiedy tylko media zaczęły rozpisywać się o nowym związku Julki, aktor przestał obserwować ją na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski nie radzi sobie ze stratą Wieniawy. Próbował do niej wrócić, teraz przestał obserwować ją na Instagramie

No cóż... trzeba przyznać, że relacja Julii Wieniawy i Barona rozwija się bardzo szybko. Zaledwie kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że dwójka zaczęła się ze sobą spotykać. Od tego czasu zdążyli już wyjechać razem na egzotyczne wakacje, zostać przyłapani na czułościach, a także wrzucić do sieci pierwsze wspólne zdjęcie z wypadu na narty do Włoch. Jednak jeśli mieliście jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że Julia Wieniawa i Baron są parą, teraz powinny zostać one rozwiane.

Julia Wieniawa pokazała fotoreporterom tapetę swojego telefonu

Aktorka była jedną z gwiazd na Sephora Trend Report. Na wydarzeniu nie brakowało fotoreporterów, którzy bacznie śledzili każdy ruch aktorki. Na jednym ze zdjęć został uchwycony telefon nowej ukochanej muzyka. Czujne oczy redaktorów "Vogule Poland" wychwyciły ten szczegół.

Jak się okazuje, Wieniawa ustawiła sobie wspólne zdjęcie z Baronem, na którym się całują! Czyż to nie urocze? Wygląda na to, że zauroczyła się totalnie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>