Radosław Majdan przygotował dla Małgorzaty Rozenek wyjątkową niespodziankę. Jej reakcja? "Mam najlepszego męża na świecie"

Małgosia Rozenek otrzymała od Radka Majdana wyjątkowy prezent. Mąż podarował jej psa, o którym zawsze marzyła. Reakcja "Perfekcyjnej" jest wzruszająca.
Zobacz wideo

Małgosia Rozenek niedawno poinformowała swoich fanów na Instagramie, że odszedł jej ukochany piesek o imieniu Marianka. Buldożka miała kilka poważnych schorzeń, dlatego musiała przejść operację na otwartym kręgosłupie. Mimo prób leczenia, suczka była bardzo słaba i nie dało się jej uratować. "Perfekcyjna" nie najlepiej zniosła rozstanie ze swoim czworonogiem.

Radosław Majdan kupił Małgorzacie Rozenek nowego psa

Mąż Małgosi nie mógł znieść widoku smutnej Małgosi. Po kilku tygodniach od śmierci Marianki, Radosław postanowił podarować w prezencie nowego, zaadoptowanego pieska. Okazuje się, że Rozenek dokładnie o takim marzyła.

Mój prezent dla żony. Zawsze o takim marzyła. Myślicie, że się jej spodoba? #gangamajdana #newmember - czytamy w poście Majdana.
 

Kiedy Małgorzata otrzymała czworonoga, nie mogła nie pochwalić się nim na swoim Instagramie. Widać, że jest bardzo szczęśliwa, bo w domu pojawił się nowy członek rodziny. Gwiazda pokazała filmik, na którym całuje i przytula nowego buldoga angielskiego. Nadała mu imię George.

Kiedy masz najlepszego męża na świecie. Proszę państwa, o to GEORGE. Spełnienie moich wieloletnich marzeń. #gangmajdana #newmember #georgiomajdani #bratsisiilili #brakujenamciebiemarianko. RADZIU,KOCHAM CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE - napisała Gosia.
 

Trzeba przyznać, że reakcja Małgosi jest naprawdę urocza. Rzadko możemy zobaczyć gwiazdę w tak prywatnej sytuacji.

JP