Karolina Pisarek ma na swoim koncie pierwszy milion, jednak ubiera się w sieciówkach. Niedroga stylizacja, a robi wrażenie

Karolina Pisarek na pokaz mody Thecadess przyszła w białej stylizacji. Okazuje się, że od stóp do głów była ubrana w rzeczy z sieciówek.
Zobacz wideo

Karolina Pisarek po udziale w programie "Top model" osiągnęła sukces. Szybko zaczęła pracować jako modelka i odnosi w tej branży sporo sukcesów. Ma na swoim koncie kilka kasowych kontraktów reklamowych, które, jak podaje serwis Plejada, warte są ponad milion złotych. Jest m.in. światową ambasadorką popularnej marki zegarków, a razem z Robertem Lewandowskim zachęca do kupowania nowoczesnych smartfonów.

Karolina Pisarek w stylizacji z sieciówki

Modelka na pokaz marki Thecadess przyszła w białym total looku. Miała na sobie ołówkową sukienkę za kolano z kołnierzykiem. Mogłoby się wydawać, że stylizacja jest skromna, jednak od szyi aż po pępek miała seksowny dekolt. Choć kreacja była efektowna, to nie kosztowała wiele. Na stronie Asos trzeba za nią zapłacić niecałe 300 zł. Przezroczysta, pudełkowa kopertówka pochodzi ze sklepu Reserved, zaś złote sandałki są z Zary i kosztują 159 zł.

 

Karolina Pisarek udowodniła, że wcale nie trzeba wydać kilku tysięcy złotych, żeby wyglądać modnie i elegancko.

JP