Anna Lewandowska na spotkanie z pierwszą damą wybrała elegancki kostium. Kreacja do tanich nie należy

Anna Lewandowska pojawiła się w Pałacu Prezydenckim, gdzie razem z Agatą Dudą podziękowała reprezentacji Olimpiady Specjalnej. Trenerka zazwyczaj widywana w sportowych ubraniach, tym razem wybrała elegancki kostium.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jako Prezes Olimpiad Specjalnych Polska oraz Dyrektor Generalna Olimpiad Specjalnych Polska pojawiła się w Pałacu Prezydenckim, by wziąć udział w spotykaniu z reprezentacją Olimpiady Specjalnej. Wydarzenie poprowadziła Agata Duda

Anna Lewandowska wyglądała olśniewająco 

Wydarzenie miało bardzo oficjalny charakter. Nic dziwnego, że trenerka na tę okazję wybrała bardzo elegancki kostium. Lewandowska postawiła na klasykę - jasny, dopasowany garnitur marki La Mania połączyła bowiem z czarnymi szpilkami. Do tego proste włosy i delikatny makijaż. Wszystko to sprawiło, że żona Roberta Lewandowskiego wyglądała doskonale. 

Garnitur Lewandowskiej choć piękny, to jednak do tanich nie należy. Zajrzeliśmy na stronę sklepu, w którym można go kupić i okazuje się, że całość kosztuje niemal 1200 złotych.

Myślicie, że jest wart takiej ceny?

AG 

Więcej o:
Komentarze (76)
Anna Lewandowska na spotkanie z pierwszą damą wybrała elegancki kostium. Kreacja do tanich nie należy
Zaloguj się
 • Gość: AF

  Oceniono 36 razy 32

  Wiec najwazniejsze jaka kreacja a nie jaka okazja?!? A to takie wazne wydarzenie a prasa pisze tylko o ciuchach... uszanowalibyscie chociaz sportowcow...

 • achaszwerosz

  Oceniono 26 razy 24

  Pierwsza Dama doskonale realizuje się w swojej roli, spotyka się z tymi kobietami, które mają jej do przekazania istotne problemy dręczące w dzisiejszych czasach płeć żeńską, ile botoksu w tyłek, z czego sałatka itp. Prawdziwymi przedstawicielkami nowoczesnych kobiet a nie z jakimiś feministkami, matkami niepełnosprawnych dzieci, nauczycielkami, pielęgniarkami. Na kolejnych spotkaniach zapewne bedzie ktoś z bigbrothera, Mandaryna, siostry Godlewskie i Ruchadło Leśne. Obowiązkowo w eleganckich kostiumach. Czy dobrze będą w nich wyglądać, czy Pierwsza Dama będzie wyglądać lepiej, jak sądzicie?

 • gaskama

  Oceniono 36 razy 20

  Kurczę, nawet promują fajne przedsięwzięcie musi kupczyć i reklamować ciuchy, w których wystąpiła. Ja rozumiem, że ona w ten sposób zarabia, i to jest ok. Ale nawet przy okazji promocji niepełnosprawnych. Nie wiem, może się nie znam. Ale to jakieś takie niesmaczne.

 • Gość: y 352

  Oceniono 32 razy 18

  do pozygANIA

 • drugi_sort_obywatela

  Oceniono 36 razy 16

  Pani Prezydentowa chciała sobie ocieplić wizerunek ? To kiepski wybór bo Lewej nikt nie lubi.
  Poza tym mogły się porozumieć co do stroju bo wyglądają jak flaga. A to jest pase.

 • kasiajan

  Oceniono 21 razy 11

  No to już naprawdę Lewandowska jest najbardziej żenującą kobietą RP.

 • valla

  Oceniono 23 razy 11

  dwie miernoty. ratunku!!!!

 • Gość: Ania

  Oceniono 14 razy 10

  Chociażby nie wiem jak się ubrała zawsze będzie tylko Lewandowską.Suknia owszem,zobi człowieka,dopóki człowiek nie otworzy gęby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX