Anna Lewandowska idzie jak burza. Dołączyła do obsady "Dzień Dobry TVN"!

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Doczekała się własnego cyklu w telewizji śniadaniowej.

Przed Anną Lewandowską kolejne wyzwanie zawodowe. Trenerka dołączyła do obsady "Dzień Dobry TVN". Co dwa tygodnie będzie można oglądać jej stały cykl "Sztuki walki". W programie przedstawione zostaną inspirujące historie kobiet.

Zobacz wideo

"Lewa" od dawna prężnie działa w sieci. Jej instagramowe konto śledzi już ponad dwa miliony obserwatorów. Nie mniejszą popularnością cieszy się blog. To właśnie tam zapoczątkowany został cykl "Sztuki walki". Teraz rozmowy z kobietami, które w życiu codziennym zmagają się z wieloma problemami lub mają za sobą trudny czas zostaną przeniesione do telewizji.

W pierwszym odcinku Anna Lewandowska udała się do Łodzi, gdzie odwiedziła klub Amazonek. Tam spotkała się i porozmawiała z kobietami po operacji usunięcia piersi.

To są kobiety, które mówią z pełną pasją do życia. Wdzięczne, że dostały drugie życie - zapowiedziała trenerka na wizji.

Dodała też, że zależy jej nie tylko na przedstawieniu inspirujących historii, ale także na tym, aby pokazać, że kobiety są silniejsze, gdy wspierają się wzajemnie.

To nie jedyna nowość w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że pracę w śniadaniówce niedawno rozpoczął też Hubert Urbański.

Będziecie oglądać?