Księżna Kate zwolniła dotychczasową stylistkę. Nie pomogła jej wyjść z wizerunkowego cienia Meghan Markle

Księżna Kate po latach współpracy rozstała się właśnie ze swoją stylistką i zatrudniła nową osobę. Ma pomóc jej wyjść z cienia Meghan Markle.

Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjczyków. Od lat uchodzi za ikonę stylu i jest uważana za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Jednak odkąd na dworze królewskim pojawiła się Meghan Markle, kreacje żony księcia Harry'ego często przyćmiewały sukienki księżnej Cambridge. Wkrótce może się to zmienić.

Zobacz wideo

Księżna Kate zatrudniła nową stylistkę

Choć żona księcia Williama jest zorientowana w najnowszych trendach, od lat korzysta z pomocy stylistów. Dbają oni o to, by księżna Kate miała idealnie dopasowane kreacje do swojej sylwetki i wydarzeń, w których bierze udział. Middleton przez lata niezmiennie współpracowała z tą samą osobą. Jednak jak donoszą brytyjskie media, to już przeszłość.

Księżna niedawno zwolniła wieloletnią pracownicę i na jej miejsce zatrudniła nową osobę. Jak dowiedział się "Daily Mail", chodzi o Viriginię Chadwyck-Healey. Stylistka jest dobrą znajomą książęcej pary, a ich relacja sięga jeszcze czasów studiów. W kuluarach jest nazywana tajną bronią księżnej, która ma pomóc jej w wizerunkowym konflikcie z Meghan Markle.

Ginnie wymieniła prawie całą jej garderobę i dzięki temu księżna poczuła się jeszcze pewniej siebie – twierdzi tabloid.

Zauważyliście już zmianę w wyglądzie księżnej Kate?

AD