Lady Gaga ma już nowego chłopaka? Zagraniczne media są pewne, że to Jeremy Renner. Ale wcale nie jest to takie oczywiste

Lady Gaga jest coraz częściej widywana w towarzystwie gwiazdy "Avengersów", Jeremy'ego Rennera. Czyżby zapomniała już o byłym narzeczonym i Bradleyu Cooperze? Nie jest to takie pewne.

Lady Gaga ostatni czas może zaliczyć do bardzo udanego pod względem zawodowym. Zdobyła Oscara, jej występ w filmie "Star is born" przyniósł jej nominacje do prestiżowych nagród i uznanie krytyków, a fani już dawno nie postrzegają jej jedynie jako skandalistki w sukience z mięsa. To już dojrzała artystka.

Jednak sukces zawodowy nie idzie w parze z udanym życiem uczuciowym. Gaga rozstała się z kolejnym narzeczonym, podobno też zakochała się w swoim filmym partnerze i wieloletnim przyjacielu, Bradleyu Cooperze. Aktor nadal jest związany z matką swojego dziecka, Iriną Shayk.

Zobacz wideo

Lady Gadze chyba znudziło się już czekanie na Bradleya, bo zagraniczne media donoszą, że związała się z 48-letnim Jeremym Rennerem. Znacie go pewnie z serii firmów "Avengers", w których wciela się w Clinta Bartona (Sokole Oko).

Para miała być w ostatnim czasie wielokrotnie widywana razem, ale serwis eonline.com donosi, że nie znaczy to jeszcze o rodzącym się uczuciu.

Od jakiegoś czasu przyjaźni się z Jeremym - donosi informator serwisu. - Spotykają się i spędzają czas razem, kiedy akurat obydwoje są w mieście. Owszem, widują się często, ale nie jest to nic o znaczeniu romantycznym.

Czy z tej przyjaźni będzie coś więcej czas pokaże. Jeremy cztery lata temu rozwiódł się z żoną, więc w przeciwieństwie do Coopera, nie jest zajęty. A to już coś ;)

jm

Więcej o:
Copyright © Agora SA