Lady Gaga i Bradley Cooper jednak mają romans? Fani pary znaleźli zdjęcie, które potwierdzi te plotki

Wiele wskazuje na to, że Gaga i Cooper mogą się ze sobą spotykać. Tak przynajmniej twierdzą fani wokalistki.

Nie cichną plotki dotyczące rzekomego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Para poznała się na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Kilka tygodni temu kontrowersyjna wokalistka rozstała się ze swoim narzeczonym. Zagraniczne media z miejsca zaczęły sugerować, że powodem zerwania zaręczyn był jej romans z Cooperem.

Do pewnego czasu większość z nas traktowała plotki o romansie Gagi z Cooperem jako coś nieprawdopodobnego. Aktor jest przecież w szczęśliwym związku z Iriną Shayk. Mimo to zagraniczne media coraz śmielej spekulowały, jakoby piosenkarkę i aktora połączyło uczucie. Dowodem na to miał być tatuaż najnowszy Gagi.

Lady Gaga i Bradley Cooper są razem?

Gorący występ gwiazd podczas tegorocznej gali Oscarów nie pozostawił jednak złudzeń. Miedzy tą dwójką ewidentnie jest chemia. Zarówno Lady Gaga, jak i Bradley Cooper zaprzeczyli, że są razem, ale jednak nie szczędzą sobie komplementów w wywiadach.

Wielu fanów wokalisty chciałoby, żeby ich idolka związała się z Cooperem. Na Instagramie powstały nawet specjalne konta, na których znajdziemy "dowody" na to, że para jest razem. Trzeba przyznać, że jedno ze zdjęć faktycznie daje do myślenia.

 

Widzimy na nim zadowoloną Gagę i Bradleya. Uwagę zwraca jeden szczegół. Na twarzy aktora wyraźnie widać ślad szminki w tym samym kolorze, jaki miała na sobie tego dnia piosenkarka. Zdjęcie wywołało kolejną falę domysłów.

Jak myślicie, Lady Gaga i Bradley Cooper faktycznie ze sobą kręcą? A może to po prostu zabieg mający jeszcze bardziej wypromować ich wspólny przebój "Shallow"?

Więcej o: