Meghan Markle straciła kolejną asystentkę. Trzecią w ciągu kilku miesięcy. Nikt nie chce pracować z księżną

Meghan Markle ma wyjątkowego pecha do asystentek. Jak donoszą brytyjskie media, kolejna pracownica pałacu zrezygnowała ze współpracy z żoną księcia Harry'ego.

Jak donosi dziennik "The Telegraph", osobista asystentka Meghan Markle, Amy Pickerill, właśnie straciła swoją posadę. Jej niespodziewana rezygnacja zaskoczyła cały personel. Nikt nie spodziewał się, że kobieta tak szybko odejdzie z pracy.

Zobacz wideo

Meghan Markle traci kolejną asystentkę

Amy Pickerill była prawą ręką Meghan Markle przez rok. Do jej zadań należało m.in. wspieranie księżnej Sussex w w organizowaniu działalności charytatywnej. Według dziennika nie podano oficjalnego powodu rezygnacji asystentki.

Choć pojawiały się pogłoski, że niektórzy kluczowi członkowie personelu Meghan porzucili posady, ponieważ księżna jest osobą trudną we współpracy, w przypadku pani Pickerill wydaje się, że jej odejście odbywa się w przyjaznej atmosferze - donosi "The Telegraph".

Przypomnijmy, że Amy Pickerill jest trzecią współpracowniczką Meghan, która po krótkim czasie odchodzi z pracy. Najpierw rezygnację złożyła Gina Nelthorpe-Cowne, a później Melissa Touabti, która przyszła na jej miejsce i odegrała ważną rolę w przygotowaniach do ślubu.

Brytyjska prasa od dłuższego czasu spekuluje, że Meghan Markle ma trudny charakter i oczekuje od swoich asystentek zbyt wiele.

AD

.

Więcej o:
Komentarze (92)
Meghan Markle straciła kolejną asystentkę. Trzecią w ciągu kilku miesięcy. Nikt nie chce pracować z księżną
Zaloguj się
 • Oceniono 49 razy 43

  Według mnie poszło zarobki- asystentka Zdenerwowała się na pensję jak przeczytała Ile wyciągają dziewczyny w NBP

 • qawsedrftg

  Oceniono 47 razy 35

  A u Jarosława stabilnie, i co? Wierność, wspaniałość, mądrość... o tak?

 • Gość: cds

  Oceniono 109 razy 35

  Przecież ona taka kochana i urocza, a każdy kto ją krytykuje jest zazdrosnym rasistą. Jedna asystentka mogła odejść, ale trzy to już nie przypadek. Jeszcze będą z nią niezłe problemy.

 • 1malutki

  Oceniono 29 razy 25

  dlaczego piszecie, "stracila posade", skoro zrezygnowala z niej sama?🙉

 • Gość: boyscout

  Oceniono 31 razy 23

  Z wypiekami na twarzy czekamy na kolejna plotke o Meghan i jej perypetiach na dworze, jak bysmy chcieli miec krolowa i krola sami , oj jak bardzo tego chcemy?

 • Gość: Ola

  Oceniono 21 razy 15

  Amerykanka wśród Brytyjczyków, zwłaszcza w tak wysokich sferach to duży problem kulturowy, zawsze będą nieporozumienia, nawet jakby ona była miła dla podwładnych, a jaka jest - nikt z nas nie wie, plotki rzadko mówią prawdę

 • Gość: x

  Oceniono 50 razy 14

  Bardzo mnie ciekawi, skąd u wielu osób tyle nienawiści do księżnej Megan. Zazdrość, że to nich na ten dwór nie wzięli? Rasizm, bo ma ciemną skórę? Że nie jest absolutną pięknością (rzecz gustu)? Że nie pochodzi z rodziny królewskiej? Że aktorka, że rozwódka? Któryś komentator pisze, że ona z plebsu: jakiego plebsu? matka po studiach, ojciec filmowiec. W Stanach nie ma królestwa, więc i o królewnę trudno. A durny plotek jeszcze tę niechęć podsyca kretyńskimi doniesieniami wyczytanymi w angielskich brukowcach.

 • benkenobik

  Oceniono 12 razy 12

  Glapiński ściąga!
  Będzie mógł się pochwalić koneksjami z Dworem Brytyjskim...
  A że przez asystentki to ch... Jaki bank takie koneksje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX