Simon Cowell schudł "o połowę". Tak wyglądał trzy lata temu, teraz jest dużo lepiej. Nie uwierzycie, ile wtedy palił

Simon Cowell na przestrzeni ostatnich miesięcy zrzucił sporo kilogramów. Nietrudno zauważyć, że słynny łowca talentów wygląda dziś dużo lepiej.

Od lat Simon Cowell kojarzony jest z każdym możliwym do wyobrażenia programem telewizyjnym. On sam natomiast uważany jest za największego łowce talentów w Hollywood. Media więc sporo interesują się jego życiem prywatnym, a w ostatnim czasie również i jego wyglądem, w szczególności wagą. Nie ma bowiem, co ukrywać, że gwiazdor nie zawsze mógł pochwalić się wysportowaną, męską sylwetką. W życiu Simona nastał również i taki okres, w którym gwiazdor przestał dbać o linię i aż ciężko było w nim rozpoznać tego przystojniaka sprzed lat. Teraz jednak wiele się zmieniło. Simon przeszedł na dietę i dziś prezentuje się dużo lepiej. 

Zobacz wideo

Simon Cowell sporo schudł. Jak teraz wygląda?

Według Daily Mail, Simon miał zarzucić aż połowę kilogramów ze swojej poprzedniej wagi. Wszystko to wydarzyło się na przestrzeni ostatnich 18 miesięcy. Simon przeszedł się do dietetyka, który zalecił mu, by ten zrezygnował z glutenu, cukru, oraz co dla gwiazdora najgorsze z zapiekanych pasztecików z kiełbasą, czyli brytyjskich "sausage rolls".

Metamorfoza Simona miała rozpocząć się tuż po wypadku gwiazdora w 2017 roku, gdy ten zasłabł, przez co spadł ze schodów i trafił do szpitala. Wówczas postanowił w końcu zadbać o swoje zdrowie. Jak donosi Daily Mail, zrobił to przede wszystkim dla syna.

Lekarze wyjaśnili mu, że przyczyną zasłabnięcia mogła być źle dobrana dieta, gdyż producent ma nietolerancję żywieniową. W rezultacie tego Simon zrezygnował z wielu produktów, a efekt był już natychmiastowy. 

Ma dziś bardzo dużo energii - wyznaje informator Daily Mail.

Simon był pod wrażeniem, że dieta, którą wdrożył w życie, tak szybko zaczęła przynosić wspominane efekty. Choć nie ukrywał, że rezygnacja z zapiekanych kiełbasek, była dla niego bardzo trudna. 

W tej chwili wygląda i czuje się świetnie - czytamy.

To jednak nie wszystko. Najciekawszy szczegół tej metamorfozy stanowi fakt, że Simon prawie rzucił palenie. Prawie, ponieważ z palenia 80 papierosów dzienne, przeszedł tylko na 2.

Gdybym chciał całkowicie rzucić palenie, miałbym poważny problem. Zanudziłbym się - wyznał Simon w rozmowie z The Mirror. 

Już wkrótce fani Simona będą częściej mogli podziwiać jego metamorfozę, gdyż w przyszłym miesiącu rusza kolejna edycja brytyjskiego "Mam talent".

Simon Cowell - rok temu i dziśSimon Cowell - rok temu i dziś EASTNEWS/FORUM

Rzeczywiście, zmiana widoczna jest już na pierwszy rzut oka, zwłaszcza na twarzy. Simon Cowell sporo też zmężniał. Zgodzicie się? Zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie zarówno najnowsze zdjęcia Simona, jak i te trochę starsze. Oceńcie tę metamorfozę sami. 

DH

Więcej o: