Księżna Kate pochwaliła się swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Komentarz George'a mówi wszystko: Mamusiu, grasz jak ciamajda

Książę George wyrasta na rozrabiakę. Syn Williama i Kate pozwolił sobie na wyjątkowo szczery komentarz.

Zanim świat oszalał na punkcie Meghan Markle, tabloidy, zwłaszcza brytyjskie, szeroko rozpisywały się o Kate Middleton. Wybranka księcia Williama z miejsca stała się ulubienicą poddanych. Wielu z nich uważa, że księżna skróciła dystans pomiędzy poddanymi, a rodziną królewską.

Zobacz wideo

Księżna Kate stara się łączyć obowiązki mamy ze zobowiązaniami wynikającymi z bycia członkinią rodziny królewskiej. Dzięki temu możemy podziwiać ją zarówno na eleganckich uroczystościach, jak i w mniej formalnych sytuacjach.

Książę George żartuje z mamy

Jak donosi brytyjski dziennik "The Telegraph", w ubiegłym tygodniu książę William oraz księżna Kate byli z wizytą w Irlandii Północnej. Towarzyszyły im dzieci. Middleton po raz kolejny pokazała, że pomimo książęcego tytułu umie i chce rozmawiać z "normalnymi ludźmi". Kate wzięła nawet udział w meczu piłki nożnej z młodzieżą.

Przed wejściem na boisko, Kate rozgrzewała się i ćwiczyła swoje umiejętności. Zauważył to 5-letni książę George. Następca tronu pozwolił sobie na wyjątkowo szczery komentarz.

Mamusiu, grasz jak ciamajda - powiedział na głos.
Powinnam była zapytać o kilka rad George'a - odpowiedziała rozbawiona Kate.

Myślicie, że księżna Kate faktycznie jest taka wyluzowana? Jej relacje z Meghan Markle zdają się wskazywać, że jest inaczej.

Więcej o:
Komentarze (22)
Księżna Kate pochwaliła się swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Komentarz George'a mówi wszystko: Mamusiu, grasz jak ciamajda
Zaloguj się
 • Gość: yeah

  Oceniono 20 razy 6

  fajna jest Kasieńka

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 4

  Myślimy, że Kate ma do siebie dystans i jest fajnie mamą. A za najwyraźniej nienajlepsze relacje z Meghan z pewnością winna jest sama Meg, tez juz sklócona że swoja rodzina

 • Gość: ja

  Oceniono 15 razy 1

  Ta kobieta nie ma nic do powiedzenia i niczego w życiu nie zrobiła poza dziećmi. Sorry :(

 • Gość: Damian

  0

  Gość ja zazdrość cię zżera nawet o dzieci biedo umysłowa.

 • Gość: D

  Oceniono 11 razy -1

  Chyba nas nie obchodzi, czy jest wyluzowana. Sorry.

 • jan.w2

  Oceniono 8 razy -2

  Z życia klasy próżniaczej.

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy -2

  Relacje Meghan z jej rodzina pochodzenia świadczą, że to ona stanowi problem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX