Księżna Kate w olśniewającej sukni z odważnym dekoltem. Tak pięknie nie wyglądała dawno. Tylko spójrzcie na jej buty

Księżna Kate zakończyła urlop macierzyński i wróciła do swoich obowiązków. Środowy wieczór spędziła na kolacji charytatywnej. Middleton zachwyciła gości, pojawiając się w różowej sukni od Gucci.

Księżna Kate to klasa sama w sobie. Middleton od dawna zachwyca swoimi kreacjami, ale tak pięknie, jak podczas środowej uroczystej kolacji w Victoria and Albert Museum, nie wyglądała już dawno. 

Zobacz wideo

Księżna Kate w różowej sukni od Gucci

Księżna Kate razem z księciem Williamem pojawili się na konferencji poświęconej zdrowiu psychicznemu, a później na bankiecie w Victoria and Albert Museum, gdzie zbierano środki na Mentally Healthy Schools. 

Księżna Kate na tę okazje wybrała przepiękną tiulową suknię z różowymi zdobieniami. Kreacja od Gucci doskonale podkreśliła talię księżnej. Uwagę przyciągał również odważny dekolt.

To jednak nie wszystko. Żona księcia Williama postawiła też na bardzo gustowne dodatki. Mieniące się szpilki od Oscara de la Renta oraz brylantowe kolczyki ze skarbca rodziny królewskiej. Księżna wybrała też pasującą odcieniem do sukni kopertówkę od Prady. 

Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. 

AG