Agnieszka Kaczorowska pyta fanów o priorytety. Odezwał się jej mąż. Urocze?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie przepuszczają żadnej okazji, by publicznie okazać sobie uczucie. Tym razem mąż tancerki nie tylko ją skomplementował, ale też nazwał najważniejszą w życiu.

Agnieszka Kaczorowska niebawem zostanie mamą, a jej życie po narodzinach dziecka z pewnością gruntownie się zmieni. Nic więc dziwnego, że aktorka "Klanu" zastanawia się nad swoimi priorytetami i celami na przyszłość. O to samo zapytała na Instagramie swoich fanów. 

Co jest dla Ciebie najważniejsze na dzień dzisiejszy? Jakie są Twoje priorytety? Czego najbardziej pragniesz? - dopytywała tancerka. 

Pod zdjęciem pojawiło się całkiem sporo odpowiedzi. Post skomentował również mąż Kaczorowskiej - Maciej Pela, który postanowił się uzewnętrznić i na forum publicznym skomplementować tancerkę. 

Dla mnie najważniejsza jest moja cud żonka i dzieciątko - słodził. 

Kaczorowska nie pozostała na te słowa obojętna i odpowiedziała emotikonami. 

Komentarz Macieja PeliKomentarz Macieja Peli Fot. agakaczor/Instagram

Wszystko to wskazuje na to, że relacja między Kaczorowską i Pelą układa się bardzo dobrze, ale czy nie macie wrażenia, że za dużo w sieci ich wypowiedzi czy reakcji, które mają rozczulić internautów? Może nie wszystko powinno być upubliczniane? A co wy myślicie na ten temat?

AG 

Więcej o: