Kasia Tusk miesiąc po porodzie chwali się figurą w sukience mini. Fanki zachwycone: Macierzyństwo ci służy

Kasia Tusk pochwaliła się swoją sylwetka po ciąży. Internauci są zgodni - córka Donalda Tuska wygląda przepięknie i macierzyństwo jej służy.

Kasia Tusk znana jest z tego, że bardzo ceni sobie prywatność i nie pokazuje w mediach społecznościowych rodzinnych czy bardziej osobistych zdjęć. Blogerka bardzo długo ukrywała też przed mediami swoją ciążę i ciążowe kształty, a później fakt, że dziecko pojawiło się już na świecie. Tym bardziej zaskakuje, że Tuskówna, która urodziła pod koniec stycznia, już teraz pochwaliła się sylwetką po ciąży. 

Zobacz wideo

Kasia Tusk wróciła do formy 

Kasia Tusk opublikowała na swoim Instagramie i blogu zdjęcia, na których pozuje w kusej i dopasowanej sukience. Dzięki temu widać, że młoda mama jest bardzo szczupła, a po ciążowym brzuszku i dodatkowych kilogramach nie ma już śladu. 

 

Fani komentują zdjęcie Kasi Tusk

Pod fotografią szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami adresowanymi do córki byłego premiera. Internauci byli zachwyceni tym, jak blogerka szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Chwalili jednak nie tylko jej figurę, ale podkreśli też, że świeżo upieczona mama wygląda promiennie. 

Wyglądasz naprawdę pięknie. Macierzyństwo ci służy. 
Zachwycasz Kasiu, wyglądasz promiennie. 
Rany Kasiu, podziwiam, chapeau bas. Nie napatrzyłam się na ciebie z brzuszkiem, twoja ciąża dzięki niesamowitej dyskrecji trwała dla mnie góra 3-miesiące, a ty już w nowej roli - kwitnąca i ponownie dyskretna. Klasa!
Wyglądasz zachwycająco. 
Patrząc na twoją figurę po ciąży zaczynam wierzyć, że dzieci przynoszą bociany, albo znajduje się je w kapuście. 
Pozazdrościć powrotu do formy - pisali. 

I faktycznie, nie sposób się z tym wszystkim nie zgodzić. Według nas Kasia Tusk prezentuje się fenomenalnie. 

AG