Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła? Dodała wymowny wpis. To pierwsze takie jej słowa po doniesieniach, że została mamą

Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła? Na Instagramie dodała zdjęcie i poinformowała, że wreszcie wyszła na pierwszy spacer.
Zobacz wideo

Kilka dni temu informowaliśmy, że Kasia Tusk urodziła. Świadczyć miał o tym wpis na Twitterze jednego z mieszkańców Gdańska, w którym pogratulował Donaldowi Tuskowi tego, że 23 stycznia został dziadkiem. Według doniesień, polityk powitał na świecie wnuczkę.

Zobacz: Kasia Tusk urodziła?! Donald Tusk otrzymał gratulacje. Zdradzono też płeć!

Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła?

Do tej pory nikt nie potwierdził oficjalnie tych doniesień. Jednak być może zrobiła to właśnie Kasia Tusk. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Sopotu, a pod spodem bardzo sugestywny wpis:

Wczoraj udało nam się wychylić nosa z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca. Dziś znów pochmurno - napisała.
 

Wynika z niego, że Kasia Tusk w ostatnim czasie zaszyła się w domu. I jak najbardziej przyczyną mogą być właśnie narodziny dziecka! Dziewczynka miała urodzić się 23 stycznia, jednak równie dobrze mogła przyjść na świat trochę wcześniej. Zazwyczaj zaleca się, by spacerować z noworodkiem ok. 2-3 tygodnie po porodzie.

AW