Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła? Dodała wymowny wpis. To pierwsze takie jej słowa po doniesieniach, że została mamą

Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła? Na Instagramie dodała zdjęcie i poinformowała, że wreszcie wyszła na pierwszy spacer.
Zobacz wideo

Kilka dni temu informowaliśmy, że Kasia Tusk urodziła. Świadczyć miał o tym wpis na Twitterze jednego z mieszkańców Gdańska, w którym pogratulował Donaldowi Tuskowi tego, że 23 stycznia został dziadkiem. Według doniesień, polityk powitał na świecie wnuczkę.

Zobacz: Kasia Tusk urodziła?! Donald Tusk otrzymał gratulacje. Zdradzono też płeć!

Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła?

Do tej pory nikt nie potwierdził oficjalnie tych doniesień. Jednak być może zrobiła to właśnie Kasia Tusk. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Sopotu, a pod spodem bardzo sugestywny wpis:

Wczoraj udało nam się wychylić nosa z mieszkania. Miłe uczucie po kilkunastu dniach. Podziękowania dla pogody, która podarowała nam trochę słońca. Dziś znów pochmurno - napisała.

Wynika z niego, że Kasia Tusk w ostatnim czasie zaszyła się w domu. I jak najbardziej przyczyną mogą być właśnie narodziny dziecka! Dziewczynka miała urodzić się 23 stycznia, jednak równie dobrze mogła przyjść na świat trochę wcześniej. Zazwyczaj zaleca się, by spacerować z noworodkiem ok. 2-3 tygodnie po porodzie.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Kasia Tusk potwierdziła, że urodziła? Dodała wymowny wpis. To pierwsze jej takie słowa po doniesieniach, że została mamą
Zaloguj się
 • somtam

  Oceniono 29 razy 19

  Gratulacje dla Rodzicow Malenstwa, duzo zdrowa i sloneczka zycze:)))

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 27 razy 17

  Zazdroszczę,że może z maluszkiem oddychać nadmorskim powietrzem na co dzień:-):-)

 • rrrzodkiewka

  Oceniono 19 razy 9

  Kto powiedział że musiała wyjść z dzieckiem? To już samej jej nie wolno?

 • Gość: Dąbrowa

  Oceniono 12 razy 6

  Pani Katarzyno, najserdeczniejsze życzenia zdrowia dla Pani i dziecka, oraz powodzenia dla całej rodziny :)

 • Gość: warszawianka

  Oceniono 9 razy 3

  Gratulacje

 • Gość: ama

  0

  2, 3 tygodnie? skad takie informacje???? jesli nie ma mrozu mozna i na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala przejsc sie na krotki spacer - tak przynajmniej mowia lekarze i polozne w szpitalu

 • gj61

  Oceniono 12 razy 0

  Make life easier by family name TUSK.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX