Marina i Wojtek Szczęśni chcą wybudować pałac w Zakopanem. Górska posiadłość może kosztować ich miliony złotych!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny planują wybudować pałac w okolicach Zakopanego na Podhalu. Oglądali już działkę, która warta jest 2 miliony złotych. Do tego dojdą również koszt budowy i wyposażenia, więc rezydencja Szczęsnych może kosztować dobrych kilka milionów.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny przebywają obecnie w Zakopanem, dokąd wybrali oczywiście wraz ze swoim synkiem Liamem. Okazuje się jednak, że ich podróż na Podhale związana była nie tylko z wypoczynkiem, lecz także z planowaną inwestycją. Jak donosi "Super Express", Szczęśni przymierzają się do budowy domu właśnie w tych rejonach. 

Zobacz wideo

Marina i Wojtek Szczęśni chcą wybudować willę na Podhalu

Według ustaleń tabloidu, Marina i Wojtek spotkali się już z agentem nieruchomości.

Pokazywał im działki i domy przeznaczone na sprzedaż. W oko wpadła im nieruchomość o powierzchni 60 arów znajdująca się w Olczy, wschodniej części Zakopanego - czytamy w "Super Expressie".

Co jednak najciekawsze, koszt zakupu działki w tamtejszej okolicy to kwota 2 mln zł. Do tej sumy należy również doliczyć cenę przede wszystkim budowy willi oraz zakup wszelkiego wyposażenia. Całość może więc kosztować ponad 5 mln zł. 

Przyznacie, że ta suma robi spore wrażenie. Czy jednak Marina i Wojtek zdecydują się na zakup? Tego jeszcze nie wiemy, lecz może już wkrótce sami nas o tym poinformują. Po Instagramie Mariny wnioskujemy, że klimat polskich gór bardzo przypadł jej do gustu.

DH

Więcej o:
Komentarze (48)
Marina i Wojtek Szczęśni wyjechali do Zakopanego, bo chcą wybudować tam willę. Górska posiadłość może kosztować ich nawet 2 mln zł!
Zaloguj się
 • kisssmyass

  Oceniono 37 razy 33

  jestem prłen podziwu! Dom w najbardziej zanieczyszczonej okolicy Europy, to zaprawdę patriotyczne bohaterstwo! Albo nadmiar głupoty!

 • marykownow

  Oceniono 28 razy 26

  I będą się dusić w tym smogu i prawicowej góralskiej mentalności. A stać ich na dom w Szwajcarii.

 • yegua-ha

  Oceniono 26 razy 18

  Niech zabetonuja całe Tatry, zrobią parking, wykopia dół, zaleja woda, żeby był piękny basen i postawią jakaś giga galerie, żeby szczesna miała gdzie kupować nowe buciki. A zwierzęta na futra dla niej przerobia i będzie pięknie .

 • gaudia

  Oceniono 15 razy 15

  no to Lewi wybuduja na Giewoncie

 • cehaem

  Oceniono 21 razy 13

  Jak na prawdziwych nuworyszy przystalo, ukrainska immigrantka, robiaca obecnie za internetowy slup ogloszeniowy, i niezbyt rozgarniety kopacz postanowili pojechac z grubej rury.

 • Gość: Edyta

  Oceniono 20 razy 12

  przyjechała z Białorusi za chlebem i proszę jak się ustawiła, pałac budują :D hahaha biedny Wojtek

 • sokolasty

  Oceniono 11 razy 9

  Wojtek, o intercyzie pamiętaj! Baba twoja świeci światłem odbitym, ale w razie rozstania - patrz, jak Żyłowa Żyłę wyżyma.

  Dom w Zakopanem, powodzenia, co kto lubi :)

 • Gość: ddsdsn

  Oceniono 13 razy 9

  nieszczęśni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX