Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się zakupami z Biedronki. Jeden produkt oburzył ludzi. "Nie pochwalamy". Opowiedziała

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie z windy. Pozornie niewinna fotografia z uśmiechniętą i zadowoloną z siebie aktorką, szybko stała się przyczyną większej dyskusji. 

Najnowsze zdjęcie Agnieszki Sienkiewicz wywołało wiele emocji - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Fani aktorki szybko wyłapali, że gwiazda wraca z zakupów i byli pod wrażeniem, że ta jak tysiące Polaków robi zakupy w dużych supermarketach, takich jak Biedronka. Szybko okrzyknięto więc Sienkiewicz "normalną i swoją dziewczyną".

Niestety znaleźli się też tacy, którym nie spodobało się, że gwiazda "Przyjaciółek" zamiast ekologicznych, szmacianych toreb, decyduje się na te plastikowe, które zbyt długo się rozkładają, a tym samym szkodzą środowisku. 

Agnieszka Sienkiewicz tłumaczy się z plastikowych foliówek

Pod fotografią Sienkiewicz pojawiło się więc mnóstwo komentarzy, w których fani apelowali, by aktorka zmieniła swoje nawyki. 

A gdzie wielorazowe torby na zakupy? Nie pochwalamy foliówek, następnym razem proszę pamiętać.
Kochana, zmień torby na bardziej eko! Nie jestem ekowariatką, ale boli mnie, jak muszę kupić jednorazówkę, bo pusty łeb zapomniał szmaciaka.
Te torby nie są przyjazne środowisku - czytamy w komentarzach. 

Sienkiewicz w końcu odpowiedziała na zarzuty internautów i napisała:

Jak widać, torba ma napis wielokrotnego użytku. 

W kolejnym komentarzu znów uspokajała fanów:

Toreb używam wielokrotnie. Czasem mam szmacianą, czasem taką.

Przekonuje was takie tłumaczenie?

AG

Więcej o:
Komentarze (42)
Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się zakupami. Jeden produkt oburzył ludzi. "Nie pochwalamy". Opowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: nieswir

  Oceniono 58 razy 48

  Czy ci którzy tak pouczają są tacy eko czy nie palą papierosów nie zostawiają śmieci nie jeżdzą samochodami nie palą w kominkach lub domowych piecach nie dziurawią domowego szamba nie palą śmieci w piecach nie wyrzucają nadmiaru żywności nie korzystają z plastikowych kart itd ?

 • Gość: mg

  Oceniono 44 razy 30

  No i dobrze, ta przynajmniej nie jest snobem

 • Gość: popieram

  Oceniono 36 razy 28

  Bo w Biedrze jest taniej. Po co wydawać więcej za to samo w innych sklepach

 • Gość: Karolina

  Oceniono 41 razy 25

  Masakra... Zawsze się do czegoś przyczepicie... Debilny naród... Po to są te torby, żeby ich używać!!!! Paranoja.. Żal komentować poprostu... Wielkie ekolozki się znalazły.. Torbe wymienia na " szmaciaka" ale auto pewnie odsnieza na włączonym silniku! Banda idiotek

 • Gość: Dópa

  Oceniono 43 razy 21

  internauci, wszechmądrzy i wszechnajlepsi we wszystkim - s.p.i.e.r.d.a.l.a.j.c.i.e w podskokach. Co jeszcze będzie przez was niedługo "zakazane". Kulig na śniegu - be, reklamówka - be, woda w plastikowej butelce - be, skórzane buty - be, wysmażony stek - be... co się q.u.r.v.a dzieje z tym światem????

 • Gość: Y

  Oceniono 26 razy 14

  Nie posrajcie się z tymi torbami

 • Gość: ADHD

  Oceniono 12 razy 8

  Kolejna hipokryzja przez wszystko wiedzących! A w jakich butelkach kupują wode,dlaczego pała fajki na ulicy zatruwając innych a przede wszystkim dzieci! Dlaczego jeżdżą samochodami a nie rowerami,dlaczego używają folie aluminiowe i woreczki plastikowe do pakowania Dlaczego nie używają dezodorantów BEZ ALUMINIOM! Nad tym pracujcie !

 • Gość: Aga

  Oceniono 12 razy 8

  Ja też mam raz szmacianą torbę a raz plastikową,ludzie nie przesadzajcie,ciekawe czy wszyscy co tak krytykują są tacy EKO,a biedronka jest ok,robię zakupy w niej codziennie 👍

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX