Gromee i Netta chcą podbić światowe listy przebojów. Chwalą się piosenką i przy okazji przypomnieli głośne zdjęcie

Gromee i Netta poznali się na ubiegłorocznej Eurowizji. Do dziś mają kontakt, a co więcej, muzycy wkrótce zaprezentują swoją wspólną piosenkę.

Kiedy Netta wygrała ubiegłoroczną Eurowizję, jedną z pierwszych osób, która pogratulowała jej sukcesu, był Gromee. To właśnie wtedy polski DJ opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z piosenkarką, które było szeroko komentowane. Okazuje się, że fotografia nie była przypadkowa.

Zobacz wideo

Gromee i Netta znowu razem

Chwilę po triumfie izraelskiej piosenkarki Gromee opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z piosenkarką, która była ubrana w suknię ślubną. Od razu pojawiły się pytania - czy muzycy są razem? Czy wzięli ślub? Okazuje się, że prawda jest inna. Okazuje się, że artyści od miesięcy pracowali nad wspólnym projektem.

DJ niedawno ponownie opublikował głośną fotografię i napisał pod nią, że "nadchodzi coś nowego". Gromee dodał też, że chodzi o remiks nowego singla Netty, który ma mieć premierę jeszcze w tym tygodniu. Sama piosenkarka zdradziła, że piosenka nosi tytuł "Bassa Sababa".

Jak myślicie, duet ma szansę podbić światowe listy przebojów?

AD

Więcej o:
Komentarze (14)
Gromee i Netta chcą podbić światowe listy przebojów. Chwalą się piosenką, przypomnieli głośne zdjęcie
Zaloguj się
 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 14 razy 8

  ten kapelusz ok, pasuje do Izraela. brakuje tylko pejsów.

 • Gość: 48488383

  Oceniono 7 razy 5

  Że kto????

 • scv78

  Oceniono 7 razy 5

  ...kto i kto?

 • Gość: r3q

  Oceniono 6 razy 4

  ya pyerdole

 • Gość: fan

  Oceniono 3 razy 3

  dla zainteresowanych ,..po jednym dniu już jest Hit, po remiksie będzie światowy Hit ! Gromee Netta Gueta

 • Gość: Jezabell

  Oceniono 4 razy 2

  aaa - to ta "gwiazda" co "wygrała" rok temu Euroszmirę? Jakoś jej tego "hitu" nikt nie słyszał potem..? I ZNOWU wylazła?

 • Gość: Pola

  0

  Brzydka ona brzydki on

 • Gość: Jolek

  0

  Super! Mamy DJ na światowym poziomie a polaczki cebulaczki jak zwykle narzekają i krytykują. Netta świetnie sobie radzi, ale wiadomo, jak ktoś odstaje od szarej masy to trzeba mu cisnąć chociaż samemu nie reprezentuje się niczego wartego jakiejkolwiek uwagi. Hejterzy. Wasze życie przeminie, szare i nijakie, a macie je tylko jedno, nie szkoda wam marnować go na krytykę i hejt? To tak naprawdę baaardzo smutne, jak proste, niskie , szare i głupie mamy społeczeństwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX