Gromee i Netta chcą podbić światowe listy przebojów. Chwalą się piosenką i przy okazji przypomnieli głośne zdjęcie

Gromee i Netta poznali się na ubiegłorocznej Eurowizji. Do dziś mają kontakt, a co więcej, muzycy wkrótce zaprezentują swoją wspólną piosenkę.

Kiedy Netta wygrała ubiegłoroczną Eurowizję, jedną z pierwszych osób, która pogratulowała jej sukcesu, był Gromee. To właśnie wtedy polski DJ opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z piosenkarką, które było szeroko komentowane. Okazuje się, że fotografia nie była przypadkowa.

Zobacz wideo

Gromee i Netta znowu razem

Chwilę po triumfie izraelskiej piosenkarki Gromee opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z piosenkarką, która była ubrana w suknię ślubną. Od razu pojawiły się pytania - czy muzycy są razem? Czy wzięli ślub? Okazuje się, że prawda jest inna. Okazuje się, że artyści od miesięcy pracowali nad wspólnym projektem.

DJ niedawno ponownie opublikował głośną fotografię i napisał pod nią, że "nadchodzi coś nowego". Gromee dodał też, że chodzi o remiks nowego singla Netty, który ma mieć premierę jeszcze w tym tygodniu. Sama piosenkarka zdradziła, że piosenka nosi tytuł "Bassa Sababa".

 

Jak myślicie, duet ma szansę podbić światowe listy przebojów?

AD