Małgorzata Rozenek zdradziła, co dokładnie je każdego dnia. Już wiadomo, dlaczego jest taka szczupła!

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak się odżywia, by zachować smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie. "Perfekcyjna" zrezygnowała z mięsa w swoim menu i ma kilka rytuałów żywieniowych.

Małgorzata Rozenek często chwali się na Instagramie fotografiami w bikini czy dopasowanych strojach. Dzięki nim od razu widać, że gwiazda ma filigranową sylwetkę i jest bardzo szczupła. To zasługa nie tylko regularnych ćwiczeń, lecz także diety. O tej ostatniej "Perfekcyjna" postanowiła ostatnio opowiedzieć na swoim blogu. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek przeszła na wegetarianizm

Małgorzata Rozenek zdradziła, że została wegetarianką. Mięsa nie je, by dbać o swoje zdrowie, a także ze względów moralnych. Żona Radosława Majdana w ten sposób protestuje przeciw okrutnemu traktowaniu zwierząt hodowlanych. Oprócz tego z diety celebrytki zniknął nabiał. 

"Perfekcyjna" zastąpiła mięso takimi produktami, jak soczewica, fasola, soja, migdały, komosa ryżowa oraz algi morskie. 

Przykładowa dieta Małgorzaty Rozenek 

Na swoim blogu Rozenek zdradziła, jak wygląda jej przykładowa dieta. Gwiazda zawsze po przebudzeniu wypija wodę z cytryną, później kawę z mlekiem roślinnym. Zazwyczaj na śniadanie zjada owsiankę. 

To jednak nie koniec rytuałów żywieniowych Rozenek:

W czasie dnia wypijam ok. 2 litrów wody. Podczas chłodniejszych miesięcy wspomagam się korzenną herbatą oraz ciepłą wodą z imbirem i cytryną. Po godzinie 18.00 nie spożywam owoców, a ostatni posiłek jem około 19.00. Nie wiem, czy te nawyki mają jakieś naukowe przełożenie, ale ja stosując się do tych zasad, po prostu lepiej się czuję - napisała na blogu.

Oprócz tego Rozenk zamieściła przykładowe menu na pięć dni. Oto, co zaproponowała na jeden dzień. 

Śniadanie: tost pełnoziarnisty z awokado (kupuję zwykły chleb żytni, a nie tostowy)
II Śniadanie: koktajl warzywny
Obiad: krem z cukinii posypanym prażonymi ziarnami słonecznika
Przekąska: garść orzechów
Kolacja (spożywana do godziny 19.00): sałatka z komosą i ciecierzycą

Co myślicie o takiej diecie?

AG

Więcej o: