Patryk Vega schudł ponad 40 kilogramów. Pokazał zdjęcie bez koszulki

Patryk Vega pochwalił się na swoim Instagramie metamorfozą ostatnich ośmiu miesięcy. Reżyser i producent zaparł się i w niecały rok schudł ponad 40 kilogramów. I pokazał zdjęcie bez koszulki.

Patryk Vega tak jeszcze nie wyglądał. Reżyser pokazał efekt ośmiu miesięcy ciężkich prac nad swoim ciałem i pełnych wyrzeczeń diet. Jak teraz wygląda?

Patryk Vega mocno schudł

Patryk Vega ostatnich osiem miesięcy spędził na dietach i siłowni, zrzucając nadmiar kilogramów. Efekt? Imponujący. Ponad 40 kilogramów mniej sprawiło, że reżyser nie przypomina dawnego siebie. zresztą spójrzcie sami, bo to metamorfoza roku (a rok dopiero się rozpoczął):

Patryk Vega schudł ponad 40 kilogramówPatryk Vega schudł ponad 40 kilogramów patryk_vega_official | Instagram

Przemianę było widać naturalnie już wcześniej, ale teraz Patryk Vega mówi, ile dokładnie udało mu się schudnąć (44 kilogramy!) i jakie ma plany w stosunku do swojego ciała na przyszłość. A plany są to ambitne.

Masa została zrzucona, więc teraz nadszedł czas na rzeźbę. A ponieważ nas nie stać na ruszenie się sprzed biurka i pobieganie chociażby po schodach, to nie będziemy krytykować. Wręcz przeciwnie. Życzymy powodzenia!!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.