Meghan Markle zrobiła przyjacielowi śniadanie. Wiemy, jak wyglądało [ZDJĘCIE]

W miniony weekend u Meghan Markle gościł jej wieloletni przyjaciel, Daniel Martin. Mężczyzna pochwalił się na Instagramie posiłkiem, który przygotowała dla niego księżna.
Zobacz wideo

Książę Harry zmienił się u boku Meghan Markle. Księżna krok po kroku przekonuje go do swoich poglądów. Dla niej zrezygnował ponoć nawet z królewskiej tradycji polowania, ponieważ ta jest zagorzałą obrończynią zwierząt. Jakiś czas temu Meghan poszła o krok dalej, bowiem Harry pod wpływem żony zaczął ćwiczyć jogę i przestrzegać diety. Co więcej, księżna zasugerowała mężowi także rzucenie palenia oraz rezygnację z kawy i herbaty.

Książę zatem przejmuje nawyki Meghan, ale czy to działa także w drugą stronę? Okazuje się, że... niekoniecznie. Choć jest księżną, nie zmieniła swoich kulinarnych upodobań. Czasem, fakt, zdarza się jej spożyć typowo brytyjskie śniadanie, jednak lubi "kuchcić" także sama.

Posiłek przygotowany przez Meghan Markle

Ostatnio księżną odwiedził jej wieloletni przyjaciel ze Stanów Zjednoczonych, makijażysta Daniel Martin. Księżna pielęgnuje znajomość z artystą i ponoć często zaprasza go do siebie. 

Martin w miniony weekend pochwalił się na Instagramie śniadaniem, które przygotowała dla niego księżna. Na zdjęciu widzimy grzanki z awokado, do tego herbata oraz kilka pralinek.

Powrót do naszych dni. Dziękuję Meghan za bycie wytrawną gospodynią w ten weekend oraz za nieustanne bycie zaklinaczem awokado - napisał Daniel Martin.
 

Jak wam się podoba taka forma śniadania? Naszym zdaniem wygląda to bardzo apetycznie!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o: