Justyna Żyła potwierdza swój udział w "Tańcu z gwiazdami" i publikuje zdjęcie z parkietu. "Kolejna niesamowita przygoda"

Justyna Żyła wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Celebrytka potwierdziła tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Justyna Żyła z dnia na dzień stała się osobą rozpoznawalną i zaczęła wzbudzać zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą jej publicznej wojny z byłym już mężem, Piotrem.

Była sesja okładkowa w "Playboyu", liczne wywiady, mnóstwo artykułów na jej temat, aż w końcu celebrytka dostała swój własny program. Okazuje się, że Żyła nie zamierza na tym poprzestawać. Na swoim Instagramie zapowiedziała kolejny projekt.

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"

Kilka dni temu w mediach pojawiły się spekulacje dotyczące udziału Justyny w "Tańcu z gwiazdami". Okazuje się, że to prawda i widzowie Polsatu zobaczą byłą żonę skoczka w najnowszej edycji show. Potwierdziła to sama zainteresowana.

Już niebawem rozpocznie się kolejna niesamowita przygoda! Tańczyć każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej mimo wszystko zawsze lubiłam się poruszać. Teraz będę miała okazje nie tylko by się sprawdzić ale także nauczyć ruchów którym daleko do góralskiej imprez Trzymajcie za mnie kciuki coby nogi się ostały
 

Pytanie tylko, kto będzie jej partnerem. No i oczywiście, jak Justyna poradzi sobie na parkiecie.

Będziecie jej kibicować?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: