Małgorzata Kożuchowska sylwestrową zabawę zrelacjonowała na Instagramie. Świętowała dość nietypowo. Ostatnie zdjęcie najlepsze

Małgorzata Kożuchowska świętowała Nowy Rok w Zakopanem. Swoim obserwatorom zapewniła na Instagramie obszerną relację. Aktorka postawiła na dość nietypową stylizację.

Mamy nowy rok! Sylwester 2018/2019 już za nami. Zastanawia was, jak polskie gwiazdy bawiły się w minioną noc? Na szczęście nas nie zawiodły i zapewniły obszerną relację w sieci. Jedną z takich osób była Małgorzata Kożuchowska, która na swoim Instagramie zdradziła, gdzie i z kim świętowała powitanie 2019 roku. Możecie być w lekkim szoku. 

Sylwester 2018/2019. Tak bawiła się Małgorzata Kożuchowska

Jak się okazuje, sylwestrową zabawę Kożuchowska spędziła w towarzystwie Tomasza Karolaka oraz Macieja Musiała. Możemy wnioskować to po ich wspólnej fotografii, która znalazła się zarówno na profilu Małgorzaty, jak i Tomka. 

 

Co więcej, z Instagrama aktorki dowiadujemy się także, że powitała ona nowy rok w Zakopanem. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami na tle urokliwych, górskich widoków. 

Zobaczcie, jak jest pięknie. Wymarzona zima - mówiła aktorka, podziwiając zakopiańskie ulice.

Kożuchowska o północy złożyła oczywiście noworoczne życzenia swoim obserwatorom, a następnie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w piżamie (?) i bez grama makijażu na twarzy. Co również ciekawe, w ręku zamiast lampki szampana trzyma kubek. 

Przyznacie, że to dość nietypowa stylizacja i oryginalny sposób na świętowanie. 

DH