Małgorzata Kożuchowska sylwestrową zabawę zrelacjonowała na Instagramie. Świętowała dość nietypowo. Ostatnie zdjęcie najlepsze

Małgorzata Kożuchowska świętowała Nowy Rok w Zakopanem. Swoim obserwatorom zapewniła na Instagramie obszerną relację. Aktorka postawiła na dość nietypową stylizację.

Mamy nowy rok! Sylwester 2018/2019 już za nami. Zastanawia was, jak polskie gwiazdy bawiły się w minioną noc? Na szczęście nas nie zawiodły i zapewniły obszerną relację w sieci. Jedną z takich osób była Małgorzata Kożuchowska, która na swoim Instagramie zdradziła, gdzie i z kim świętowała powitanie 2019 roku. Możecie być w lekkim szoku. 

Sylwester 2018/2019. Tak bawiła się Małgorzata Kożuchowska

Jak się okazuje, sylwestrową zabawę Kożuchowska spędziła w towarzystwie Tomasza Karolaka oraz Macieja Musiała. Możemy wnioskować to po ich wspólnej fotografii, która znalazła się zarówno na profilu Małgorzaty, jak i Tomka. 

Co więcej, z Instagrama aktorki dowiadujemy się także, że powitała ona nowy rok w Zakopanem. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami na tle urokliwych, górskich widoków. 

Zobaczcie, jak jest pięknie. Wymarzona zima - mówiła aktorka, podziwiając zakopiańskie ulice.

Kożuchowska o północy złożyła oczywiście noworoczne życzenia swoim obserwatorom, a następnie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w piżamie (?) i bez grama makijażu na twarzy. Co również ciekawe, w ręku zamiast lampki szampana trzyma kubek. 

Przyznacie, że to dość nietypowa stylizacja i oryginalny sposób na świętowanie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Małgorzata Kożuchowska sylwestrową zabawę zrelacjonowała na Instagramie. Świętowała dość nietypowo. Ostatnie zdjęcie najlepsze
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 33 razy 11

  Ostatnie co chciałbym w życiu zrobić to spędzić Sylwestra z Karolakiem ...

 • zwyklaosoba

  Oceniono 10 razy 4

  A nie moglibyście opisać jak Sylwestra spędził pan Jan Kowalski lub pani Anna Nowak ? Ciągle te same osoby. 37 milionów ludzi mieszka w Polsce, a wy ciągle o tych samych kilkunastu (kilkudziesięciu) osobach. Nudni jesteście.

 • Gość: 22 q

  Oceniono 6 razy 2

  lepsza juz dupa Klary

 • misiur

  Oceniono 1 raz 1

  Powiem wam w tajemnicy, że to ujęcia kolejnego z odcinków rodzinka pl

 • madermg

  Oceniono 1 raz 1

  Pełen autentyzm...

 • Gość: Oj tam

  Oceniono 9 razy 1

  Słabo

 • Gość: mam innego nicka

  0

  a gdzie i z kim spędził Sylwestra mąż Kożuchowskiej?

 • misio1942

  Oceniono 1 raz -1

  jeden dzbanek większy od drugiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX