Igor Herbut w końcu pochwalił się swoją ukochaną. Piękna blondynka jest starsza od muzyka o 8 lat

Igor Herbut po raz pierwszy pokazał na Instagramie zdjęcie swojej dziewczyny. Okazuje się, że ukochana jest starsza od muzyka o 8 lat.

Igor Herbut dość skrupulatnie chroni prywatność, którą to również bardzo sobie ceni. Wokalista zespołu LemON niechętnie dzieli się w mediach informacjami dotyczącymi jego życia osobistego. Do tej pory wiadomo było jedynie, że Igor od kilku już lat związany jest z tajemniczą blondynką. Teraz muzyk postanowił zrobić pewien wyjątek i, ku zaskoczeniu wielu, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ukochanej, co spotkało się z ogromnym odzewem ze strony jego fanów. 

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Muzyk zamieścił w sieci zdjęcie z restauracji, na którym dokładnie możemy zobaczyć, jak wygląda ukochana Igora. Jak się okazuje, jest to piękna blondynka, a dokładniej Małgorzata Dec, prezenterka telewizyjna. 

polka (dots)/ poziomka / miłość - napisał pod zdjęciem Herbut.

W restauracji zakochani świętowali 36. urodziny Małgorzaty. Para poznała się w momencie, gdy kobieta była menedżerką zespołu LemON. Wówczas miała ona 31 lat, natomiast Igor tylko 23. Różnica wieku między nimi wynosi więc 8 lat. Mimo to oboje już od kilku lat tworzą udany, szczęśliwy związek. Trzymamy więc kciuki, by miłość ta trwała jak najdłużej. 

Zdjęciem Małgorzaty zachwyceni byli oczywiście internauci. W komentarzach pod wpisem Igora nie brakuje licznych komplementów pod kierunkiem uroczej blondynki. 

Ależ pięknie Małgosia wygląda!
No nareszcie Małgonia. Jaka piękna!
Małgosiu, wyglądasz zjawiskowo! - czytamy.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zgodzić się z tymi słowami. Dołączamy się również do urodzinowych życzeń. Koniecznie zobaczcie galerię, by zobaczyć, jak wygląda piękna ukochana Igora Herbuta. 

DH

Więcej o:
Komentarze (63)
Igor Herbut w końcu pochwalił się swoją ukochaną. Piękna blondynka jest starsza od muzyka o 8 lat
Zaloguj się
 • Gość: gościa

  Oceniono 31 razy 23

  To jest właśnie szowinizm w wydaniu portalu szczegółowe informowanie o wieku kobiety, która jest starsza od partnera o 8 lat, ale jak Herbut byłby starszy od niej o 8 to wg Plotka wszystko byłoby ok i ta informacja nie byłaby odnotowana w artykule, prawda?? Dlaczego nie informujecie o ile starszy jest ten doktorek śmigielski, który ma 7 dziecko z Weroniką Rosati? 18 LAT

 • Gość: mac

  Oceniono 23 razy 21

  W końcu jakaś nie silikonowo- botoksowa, tylko normalna dziewczyna

 • Gość: iwona

  Oceniono 24 razy 20

  No straszne. Napiszcie jeszcze z dwadzieścia razy: STARSZA O 8 LAT!!!

 • Gość: Zalatopryedu

  Oceniono 20 razy 14

  Ona nie jest dla”świata”i nic nie musi-podmalowywac się tez To jej sprawa! Wyłącznie!

 • Gość: doktor

  Oceniono 13 razy 13

  Też sobie wziąłem starszą od siebie dziewczynę. Ma coś w głowie, coś już osiągnęła, coś już przeżyła. O niebo lepsze starsze laski od małolat, które jedyne co mają to cyce do wywalenia na wierzch i snucie planów o last minet do tajlandii jako sensie i celu życia...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 12

  To nie jest zadna Gosia Dec tylko Dacko i nie jest prezenterka tylko pracuje w produkcji programow telewizyjnych. Troche rzetelnego dziennikarstwa poprosze.

 • elenem

  Oceniono 17 razy 11

  Nie rozumiem głupiej aluzji redaktora do wieku...w tytule.
  Fajna para, życzę- szczęścia. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX