Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach odchodzi z TVN. "Grzechem byłoby być głuchym na wołanie świata"

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN. O swojej niespodziewanej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych. Jednocześnie zaapelowała o zgodę i jedność w medialnym środowisku.

Dziennikarka napisała, że choć miło wspomina lata spędzone w TVN, chce spróbować czegoś nowego. Karolina Korwin-Piotrowska nie kryje, co jest powodem jej odejścia ze stacji.

Zobacz wideo

Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN

Swoją współpracę zakończy 31 grudnia. We wpisie, który pojawił się na jej profilach w mediach społecznościowych, poinformowała, że był to dla niej dobry czas. Jednak teraz poczuła, że wie, czego chce i zamierza spełniać marzenia.

Z dniem 31 grudnia tego roku kończy się moja 12-letnia historia związana z telewizją TVN. To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. (...) Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam! Mam do zrobienia jeszcze wiele rzeczy i do przeżycia wiele.

Korwin-Piotrowska w oświadczeniu podziękowała znajomym z pracy. Jednocześnie dała pstryczka w nos skłóconym gwiazdom TVN.

(...) Kolegom i koleżankom z TVN mówię z uśmiechem na twarzy: do zobaczenia na wyboistym i trudnym medialnym szlaku! Bądźmy dla siebie dobrzy.

Karolina Korwin-Piotrowska największą popularność zyskała dzięki prowadzeniu programów "Magiel Towarzyski" i "#Sława" w TVN Style. Ostatnimi czasy była też gospodynią autorskiego talk-show "DKF" w TVN Fabuła. Obecnie można jej słuchać na antenie Antyradia, gdzie wspólnie z Michałem Figurskim prowadzi audycję "Najgorsze państwo świata".

AD

Więcej o:
Komentarze (70)
Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach odchodzi z TVN. "Grzechem byłoby być głuchym na wołanie świata"
Zaloguj się
 • Gość: mw

  Oceniono 52 razy 24

  Fajnie by było, gdyby pani KKP uwolniła Antyradio od swojej osoby. Obecnie nie da się słuchać porannej audycji. Nie, nie i jeszcze raz NIE! A kiedyś było tak dobrze...

 • Gość: Kix

  Oceniono 60 razy 24

  Kobieta ktora szczuje jednych pseudo celebrytow na drugich, wylewa pomyje w swoich pozal sie boze felietonach apeluje o zgode i pojednanie w swiecie medialnym. Dobre sobie. Z czego ona bedzie zyc jak sie wszyscy pogodza. Nie bedzie co maglowac

 • Gość: Fuj

  Oceniono 35 razy 13

  Niech spada! Wstrętna baba, nie wstyd jej być zawodową plotkarą?

 • lech2011

  Oceniono 18 razy 12

  Mnie podpadła Piotrowska wypowiadając się na temat tzw. gwałtu Polańskiego. (Jestem po jego stronie, ta 13-latka to była zwykła ku.rewka, ale) Piotrowska wygłosiła opinię, że artystów dotyczy inna moralność i im wolno więcej. Czyli są równi i równiejsi, a moralność zależy od tego czy ktoś jest artystą, czy nie. Po tym tekście skreśliłem ją.

 • Gość: dffsdaa

  Oceniono 22 razy 10

  czyli ją wywalili?

 • Gość: brrr

  Oceniono 19 razy 9

  ma plusa za miłość do zwierząt, ale poza tym - wybitnie antypatyczna osóbka

 • Gość: ZKM

  Oceniono 17 razy 7

  O co pani apeluje? Chyba śnię? Po wbijaniu wszystkich w błoto należy się kara, a nie nagroda. Nigdy więcej w mediach !

 • astropath

  Oceniono 22 razy 6

  Pani Korwin Piotrowska jest tak samo wredna jak pani Pawłowicz, tyle że lepiej wykształcona i inteligentniejsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX