Fani Dody atakują Korwin Piotrowską. "Przy*ebałabym ci w ten tępy pysk". Dziennikarka odpowiada

Karolina Korwin Piotrowska po krytycznym wpisie na temat okładki "Vivy!", na której znajduje się Doda, otrzymała szereg gróźb od fanów wokalistki. Przykłady opublikowała na Instagramie.

O tym, że panie mają rożne "fazy" w swojej znajomości, wiadomo nie od dziś. W 2013 roku Karolina Korwin Piotrowska nazwała Dodę "chamską królową obciachu oraz niespełnionych obietnic", a także "porno koszmarkiem". Innym razem za to pochwaliła jej przemówienie, które uznała za mądre oraz porównała ją do Madonny.

Ostatnio jednak konflikt najwyraźniej przybrał na sile. Dziennikarka napisała, co myśli o okładce "Vivy!" z Dodą w roli głównej. Doda nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i wtem rozpoczęła się między nimi zacięta dyskusja.

Jak się okazuje, po serii wpisów fani Dody zaczęli atakować Korwin Piotrowską i wysyłają jej na Facebooku groźby. Kilka przykładów dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie.

Korwin, i po co znowu zaczepiasz Dodę? Co... twój program się nie ogląda i chcesz mieć promocję na "Pudelku" czy co? Na miejscu Królowej przyje*ałabym ci w ten tępy pysk na kłódkę. Takiej kariery jak Doda nie zrobisz nigdy, więc trzymaj pysk otwarty i podziwiaj. Że też takie tępaki jak ty chodzą po tym świecie, debilko. Mam nadzieję, że Królowa ci przypie*doli i umilkniesz na dobre - napisała do niej fanka Dody.
Na szczęście nie chadzam do Żabki - skomentowała Korwin Piotrowska nawiązując do miejsca pracy internautki.
Jest pani kłębkiem zazdrości, nienawiści, bezwstydu, arogancji, chamstwa i beznadziejnego, ciasnego hejtu, który chce pani bezskutecznie w dobrej dla siebie formie swoim czytelnikom. To ma być kobieta? Dziennikarka? Która prowadzi wywiady z innymi celebrytami, gwiazdami itd.? Kpina! To nie kobieta, podłogomyj. Wielki brak kultury, ciemniactwo i brak dobrego wychowania. Pozdrawiam - czytamy w kolejnym opublikowanym przez dziennikarkę poście. 

Obrażających Korwin-Piotrowską komentarzy jest znacznie więcej. Są też jednak tacy, którzy stanęli w jej obronie. 

Jaka królowa, takie fanki.
Tak mi wstyd, gdy to czytam...
Strach się bać. A na poważnie - przerażające... W kilkunastu słowach wszystko, co najgorsze - czytamy w komentarzach.

Przyznacie, że fanka Dody raczej nie może pochwalić się wysoką kulturą osobistą. W końcu Korwin Piotrowska napisała tylko to, co myśli, a czy za własne zdanie należą się takie groźby? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.

Usuwanie komentarzy

Karolina Korwin Piotrowska najwyraźniej zmieniła "taktykę" jeśli chodzi o walkę z hejterami. Teraz sama eksponuje obraźliwe uwagi na swoich mediach społecznościowych, wcześniej (jak donosi Doda) usuwała komentarze.

I nie blokuj ludzi, skoro sama promujesz wolność słowa - napisała kilka dni temu Doda do Korwin Piotrowskiej.

Internauci ponoć donieśli Dodzie, że już wcześniej stawali w jej obronie, ale zostali zablokowani przez Korwin Piotrowską.

Właśnie dostałem bana od Pani Karoliny Korwin-Piotrowskiej za to, że napisałem '#teamdoda'.
@dodaqueen mnie @karolinakp zablokowała nawet za komentarz pod TWOIM zdjęciem na TWOIM Instagramie. Masakra, przecież ani jej nie obraziłem, ani jej nie groziłem.
Korwin Piotrowska mnie zablokowała, bo napisałem, żebyś Doda się nie dała - oto niektóre z ówczesnych (opublikowanych przez Dodę) komentarzy.

MM

Więcej o:
Komentarze (25)
Fani Dody atakują Korwin Piotrowską. "Przy*ebałabym ci w ten tępy pysk". Dziennikarka odpowiada
Zaloguj się
 • konigin

  Oceniono 47 razy 35

  Fanka ciechanowskiej miss juz ze zdjecia swoim wygladem potwierdza poziom inteligencji, ktora prezentuje we wpisie. Wole nie wiedziec ile klas zdolala skonczyc.

 • Gość: mk

  Oceniono 37 razy 27

  Raczej wstyd mieć takich fanów no ale ARTYSTKA w sumie też dresiara.

 • Gość: tumiwisi

  Oceniono 34 razy 26

  Nie od dziś wiadomo, że Doda załatwia swoje porachunki "odręcznie" jak przystało na osiedlowego blokersa.

 • Gość: mq

  Oceniono 30 razy 22

  Prymityw...ale nic dziwnego, skoro ma taką idolkę!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 10

  Fani Dody to takie same zera jak Doda, wstydziła bym się przyznać że jestem fanem takiego prymitywu

 • Gość: Lisek

  Oceniono 14 razy 8

  Ryba psuje się od głowy. To polski szoł biznes Wojewódzki, Korwin, Szulim rozchamiły społeczeństwo. Portale zarabiające tylko i wyłącznie na hejcie, bo prawda jest taka, że jeśli zamkniecie komentarze to zamkniecie interes.

  Media pokazały, że dobrze nie mieć granic. Granice są dla frajerów. Trzeba zarobić na zdejmowaniu granic. Upodlona nacja nie podskoczy.

 • Gość: takieżycie

  Oceniono 17 razy 5

  A Karolina z klasą, załatwiła prymitywa.

 • Gość: haha

  Oceniono 7 razy 3

  i wtem rozpoczęła się między nimi zacięta dyskusja - kto wam to pisze? Przedszkolaki?

 • pritchard

  Oceniono 15 razy 3

  Ciekawe czy ta "debilka" wyleciała już z pracy w Żabce ?
  A może szef czeka na to, żeby jej ktoś "przypie*dolił na wejściu w ten tępy pysk aż umilknie na dobre"?. Swoja drogą patologią aż bije ze zdjęcia.
  Zresztą ostanio Żabki przoduja w zatrudnianiu takich wynalazków, ostatnio wyczaiłem już: wytatuowaną od szyi w dół dziewuchę/kobitę o wyglądzie recydywisty/maniakalnego mordercy, kolesia bez zębów na przedzie itd itp...
  Swoja drogą, pani Karolino, rozważył był szarpnięcie tej żabkowej lady o groźby karalne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX