Amal Clooney na ceremonii przyznania Pokojowej Nagrody Nobla. Wyglądała bosko!

Amal Clooney była jednym z gości na gali wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. Adwokatka pojawiła się na imprezie w klasycznej stylizacji i udowodniła, że mniej znaczy więcej.

Amal Clooney jest przepiękną kobietą, a jej stylizacje zachwycają. Żona Georga Clooneya udowodniła to po raz kolejny na ceremonii przyznania Pokojowej Nagrody Nobla. Na tę okazję adwokat wybrała skromną, ale też elegancką kreację. 

Zobacz wideo

Amal Clooney na wręczeniu Pokojowej Nagrody Nobla

Choć wieczór 10 grudnia należał do ginekologa Denisa Mukwege z Demokratycznej Republiki Konga i pochodzącej z Iraku działaczki Nadii Murad, którzy w Oslo otrzymali Pokojową Nagrodę Nobla, to z tłumu na ceremonii wyróżniała się również Amal Clooney. 

AMAL CLONNEY NA GALI WRĘCZENIA POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Piękna libańsko-brytyjska adwokat miała na sobie prostą, czerwoną sukienkę, która pięknie podkreślała jej karnację. Skromna kreacja fantastycznie korespondowała z beżowymi dodatkami: torebką oraz butami

Amal Clooney postawiła też na delikatną biżuterię. Uwagę przyciągał również makijaż gwiazdy. Koralowa szminka i brązowe cienie do oczu były strzałem w dziesiątkę. 

A wam jak podoba się żona Georga Clooneya w takiej odsłonie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

AG 

Więcej o: