Amal Clooney na Met Gali mogła wyglądać bardzo zwyczajnie, ale założyła to. Ten "dodatek" sprawił, że wyglądała jak bogini

Na Met Gali 2018 wszystkie oczy zwrócone były na Amal Clooney, która pojawiła się u boku swojego męża, George'a Clooneya. Dzięki zdobnemu trenowi wyglądała przepięknie!

Met Gala 2018 za nami. Tegoroczna wystawa Museum of Art nosiła tytuł "Heavenly Bodies Fashion and the Catholic Imagination", czyli "Niebiańskie ciała: moda i wyobraźnia katolicka", dlatego też stroje gwiazd tym razem inspirowane były religią.

Bal organizowany przez naczelną amerykańskiej edycji "Vogue'a" przyciąga co roku największe nazwiska nie tylko branży modowej, ale także show-biznesu. Na wydarzeniu nie zabrakło Amal i George'a Clooneyów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Gdy żona gwiazdora wychodziła z hotelu, miała na sobie proste, granatowe cygaretki i metaliczny gorset. Natomiast na gali (do skromnego stroju) doczepiła bogato zdobiony tren, dzięki któremu nie sposób było przejść obok niej obojętnie. Wyglądała PRZEPIĘKNIE! Klasa!

embed

MM

Więcej o: