Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska jednak są razem? Dziennikarz zabrał piękną stylistkę na salony

Kuba Wojewódzki oraz Malwina Wędzikowska pojawili się razem na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Kolejna randka?

Kuba Wojewódzki rzadko pojawia się na salonach polskiego show-biznesu i na co dzień raczej stroni od blasku reflektorów. Kiedy jednak pojawia się na ściance, uwielbia wówczas towarzystwo pięknych kobiet. Niedawno samozwańczy król TVN-u pojawił się na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Oczywiście nie był tam sam. Okazało się bowiem, iż Kubie towarzyszyła piękna Malwina Wędzikowska

Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska razem na salonach

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Kuba pokazał się u boku koleżanki ze stacji, Malwiny. W sierpniu tego roku paparazzi przyłapali tę dwójkę na tajemniczej kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Po zdjęciach mogliśmy wnioskować, że bawili się w swoim towarzystwie wręcz znakomicie. Wówczas w mediach wręcz zawrzało. Kilka miesięcy wcześniej donoszono bowiem, iż Wojewódzki postanowił rozstać się z Renatą Kaczoruk. Mimo to jeszcze w wakacje spędzili wspólnie czas na Openerze. Wielu spekulowało wówczas, że Wojewódzki być może pocieszenie po rozstaniu znalazł właśnie u boku Wędzikowskiej. Teraz plotki te ponownie rosną w siłę. 

Kuba i Malwina pojawili się razem na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna. Mimo, iż Kuba raczej niechętnie pozował do zdjęć, to Malwina nie skrywała swojego zadowolenia z powodu otaczających ją fotoreporterów. Dziennikarz miał na sobie klasyczną marynarkę w kratę oraz dżinsowe spodnie. Malwina natomiast postawiła na elegancję i prostotę. Białą koszulę zestawiła z czarnymi spodniami. Swoją stylizacją raczej nie zrobiła na nas wrażenia. 

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Czyżby właśnie w polskim show-biznesie narodził się nowy romans? Ta relacja już budzi ogromne zainteresowanie mediów, a kto wie, co będzie dalej...

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.