Ewa Bilan-Stoch odniosła kolejny sukces. Będzie pracować w TV. Kamil Stoch może być z niej dumny

Ewa Bilan-Stoch nie jest osobą, która ma parcie na szkło. Nie dokumentuje wszystkiego na Instagramie, a fani cenią ją za skromność. Do tego odnosi sukcesy w życiu zawodowym.

Ewa Bilan-Stoch nie jest tylko "żoną swojego męża". Zawodowo zajmuje się wieloma rzeczami. Jakiś czas temu rozpoczęła karierę reporterki w Eurosporcie. Co więcej, jej praca tak się spodobała, że zdecydowano się przedłużyć z nią kontrakt.

Zobacz wideo

Ewa Bilan-Stoch odnosi sukcesy

Żona Kamila Stocha będzie relacjonować mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Austrii, które odbędą się w przyszłym roku. Jak przyznała w rozmowie z "Party", solidnie przygotowuje się do tej roli. Przez pół roku szlifowała warsztat i uczęszczała na zajęcia w Teatrze Witkacego w Zakopanem.

 

Poza tym rozwija też swój sklep internetowy. Traktuje go jak swoje dziecko i uczestniczy w każdym etapie jego tworzenia.

To moje oczko w głowie, bo uczestniczę w każdym etapie procesu tworzenia marki. Kamil bardzo mi kibicuje, podsuwa pomysły, pomaga w promocji, a takie wsparcie sprawia, iż wierzę, że wszystko jest możliwe! - wyjawiła.

Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi w Austrii? Naszym zdaniem mąż będzie z niej dumny.

AW