Tłum napierał na Meghan Markle. Wyprowadziła ją ochrona po sześciu minutach spotkania

Meghan Markle została wyprowadzona przez ochronę przed planowanym zakończeniem spotkania w stolicy Fidżi, Suvie. Okoliczności, w jakich się znalazła, mogły jej zaszkodzić.

Meghan Markle i książę Harry przebywają aktualnie w 16-dniowej podróży zagranicznej. Kilka dni temu odwiedzili Fidżi, gdzie m.in. rozmawiali z mieszkańcami. Jedno ze spotkań zostało przerwane, a księżna Sussex została wyprowadzona przez ochroniarzy.

Zobacz też: Księżna Meghan w różowej kreacji z pomponami. To chyba nie był najlepszy wybór

Meghan Markle wyprowadzona przez ochroniarzy

Księżna Sussex chciała porozmawiać z kobietami w ramach inicjatywy Zjednoczonych Narodów. Spotkanie miało trwać 20 minut, ale zostało skrócone zaledwie do sześciu Warunki, w jakich przebywała ciężarna Meghan Markle, mogły zagrażać jej zdrowiu. Upał, wilgoć i napierający tłum skłoniły jej ochronę do szybkiej reakcji. Zdecydowano, że niezwłocznie należy wyprowadzić przyszłą mamę z lokalnego bazarku.

Tłum był gęstszy niż się spodziewaliśmy - zdradziła osoba opiekująca się rodziną królewską podczas podróży.

Księżna MeghanKsiężna Meghan AP

Nie spodobało się to do końca mieszkańcom, którzy przybyli na spotkanie z księżną Meghan. Mieli żal, że się nawet nie pożegnała.

Czekaliśmy na nią od dawna, przygotowywaliśmy się trzy tygodnie. Wyszła bez pożegnania - mówili rozczarowani.

Rozumiemy ich odczucia, jednak staniemy w obronie Meghan. Być może źle się poczuła, albo była zbyt zaskoczona sytuacją. Nie bez znaczenia jest też fakt, że od kilku dni jest w podróży, co na pewno jest dla niej wyjątkowo męczące w tym stanie.

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
Księżna Meghan wyprowadzona przez ochronę po sześciu minutach spotkania. Mieszkańcy Fidżi rozczarowani
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 6

  I nie mówcie mi, ze ona jest normalną, skromną kobietą, nie potrzebującą rozgłosu... Już nawet przestała kontrolować kiedy ma stosować ten sztuczny uśmiech, a kiedy nie... wyprowadzają ją z targu bo teoretycznie to zagraża jej dziecku, ta się śmieje... każdy na uroczystościach upamiętniających poległych Australijskich żołnierzy, zachowuje powagę, ma skupiona minę, a Meghan się uśmiecha bo smutna może wyjść niekorzystnie na zdjęciach. Teksty, że się popłakała... ona, jak już to sprawdzała czy nie odkleiły jej się sztuczne rzęsy, które swoją droga przykleja bardzo nie estetycznie i widać na nich zaschnięty klej. Uprzedzam to nie jest "hejt" i NIE zazdroszczę jej, to jedynie moja opinia, po prostu nie lubię jak świat promuje fałszywych ludzi...

 • jerry9

  Oceniono 4 razy 4

  trzeba coś mieć nie tak z głową żeby interesować się tymi wszystkimi royal osobami. Kolejne rojal bejbi w drodze. Nie no mega....

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 4

  Przeciez ona była w swoim żywiole, uwielbia być w centrum uwagi. Nawet jakby tlum ja zaatakowal bylaby przeszczesliwa, przecież wtedy wszyscy by o niej pisali, a ona moglaby grac biedna, skrzywdzona bidulkę. Jest obrzydliwie sztuczna

 • Gość: b.

  Oceniono 5 razy 3

  Cóż, trzeba było lepiej przemyśleć organizację, nie byliby by wtedy rozczarowani.

 • lipaca

  Oceniono 10 razy 2

  Tak, tak.... zle samopoczucie usprawiedliwia chamstwo i buractwo. ma laska parcie na szklo i lubi byc na swieczniku, lubi byc w mediach itd. itp.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wyglądała w tej stylizacji niekorzystnie, sukienka wygląda jak koszula nocna, buty niezgrabne, pompony, falbany, trochę tego za dużo.

 • Gość: nick

  Oceniono 3 razy 1

  Zdjęcie nr 7 - halluksy.

 • Gość: Gosciu

  Oceniono 1 raz -1

  He he. Dzika Pokachontas wróciła do swoich korzeni. Dobrze się czuje u siebie. Afryka dzika .Podboje Angli odwiedzanie dawnych kolonii Angielskich czyli niewolników. A Rudy Anglii znalazł w dzikim kraju swoją Pokachątas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX