Meghan Markle znów złamała protokół? Tak twierdzą internauci. Głos w sprawie zabrał książę William

Czyżby księżna Meghan po raz kolejny zachowała się niezgodnie z królewską etykietą? Sytuację skomentował książę Harry. Niestety, nie wiadomo, co do końca miał na myśli...

Meghan Markle nie ma lekko. Księżna Sussex dopiero wdraża się w królewską etykietę, a każda jej wpadka jest szeroko komentowana w mediach.

Kolejna wpadka Meghan?

Książę Harry wraz z małżonką są obecnie w podróży służbowej po Australii. Swoją wizytę rozpoczęli od stanu Wiktoria. Internauci twierdzą, że podczas pożegnania z gubernatorem Alexem Chernovem księżna złamała protokół dyplomatyczny. 

Takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem na oficjalnym Twitterze polityka. Wyraźnie widać na nim, że Meghan trzyma w ręku komórkę. Członkowie rodziny królewskiej bardzo rzadko są widywani z telefonami. Wiele osób zasugerowało się tym i zarzuciło księżnej zachowanie niezgodne z etykietą.

Książę William komentuje

W międzyczasie książę i księżna Cambridge udzielili wywiadu dla radia BBC Radio 1. Dziennikarz nawiązał do rzekomej wpadki Meghan Markle i spytał, czy członkowie rodziny królewskiej mogą używać telefonów podczas pełnienia obowiązków służbowych. 

Niestety, używamy swoich telefonów zbyt często – odpowiedział książę William.

Ciężko stwierdzić czy szwagier księżnej Meghan stanął w jej obronie, czy może potwierdził, że pozwoliła sobie na za dużo. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (35)
Meghan Markle znów złamała protokół? Głos w sprawie zabrał książę Harry
Zaloguj się
 • Gość: Anka

  Oceniono 17 razy 17

  Obyśmy, w naszym pięknym kraju, tylko takie problemy mieli :)

 • Gość: Gość: akurat

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma to jak na siłę naginać rzeczywistość do zmyślonych teorii - książę William nie mógł skomentować w wywiadzie zachowania swojej bratowej z tej prostej przyczyny, że wywiad dla BBC Radio 1 pochodzi sprzed ponad roku - łatwo to sprawdzić, filmik jest dostępny na YT.

 • Gość: To straszne

  Oceniono 9 razy 9

  To William czy Harry?

 • mossebo

  Oceniono 11 razy 7

  Megan Jak Megan ,ale ta baba z Radomia w pidżamie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Nie mam nic do niej, tylko jedynie jak patrzę na jej sposób ubierania, zachowania (ciągle obściskiwanie Harrego- jakby co, też rozumiem można, ale rozsądnie bo jak już chciała być w rodznie która ma takie a nie inne zasady to niech trochę wpasuje się w nią ) bardziej nazwałbym ją gwiazda, a nie księżna...

 • ikselk

  Oceniono 14 razy 4

  Co tam komórka. Przerażające są na tym zdjęciu jedynie wielkie i płaskie stopy Meghan.

 • Gość: A

  Oceniono 3 razy 3

  Nie zasnę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX