Sebastian Fabijański śmieje się z artykułu o swojej "nowej koleżance": Nowa? No nie do końca. Przyjaźnimy się od 31 lat

Jeden z portali plotkarskich opublikował artykuł o nowej koleżance Fabijańskiego. Nową koleżanką okazała się mama aktora, o czym on sam napisał na Facebooku w bardzo zabawny sposób.

Sebastian Fabijański, po rozstaniu z Olgą Bołądź znalazł się w centrum uwagi mediów. Nic więc dziwnego, że paparazzi towarzyszą aktorowi nawet podczas tak prozaicznych zajęć jak zakupy. 

Jeden z portali plotkarskich pokusił się o zrobienie artykułu o tym, że Fabijański... nosi zakupy swojej nowej koleżanki. Co zabawne, koleżanką okazała się mama artysty, o czym aktor poinformował na swoim profilu na Facebooku. 

Fabijański i nowa koleżanka

Fabijański opublikował screen z tytułem artykułu oraz wymowną sklejką ze zdjęć zrobionych przez paparazzich. Do obrazu dodał opis:

Koleżanka? No w sumie tak. Nowa? No nie do końca. Przyjaźnimy się od 31 lat. Dzięki MAMO za wspólne zakupy! #gównoprawda. Pozdrawiam wolne media!

Fabijański ma poczucie humoru

Nie da się ukryć, że Sebastian Fabijański podszedł do sprawy z dystansem i poczuciem humoru. Tego drugiego nie zabrakło również fanom aktora, którzy śmiali się z całej sytuacji w komentarzach:

Jakiż to piękny komplement dla mamy! I cóż za niezwykłe zjawisko - aktorzy też robią zakupy!
Sebastianie Fabijański, od dzisiaj dzięki "Psudelkowi" i Twoim zakupom z "koleżanką", cała Polska używa "papieru miękkiego jak aksamit".
Dźwiga! Pejper tojlet - to dopiero ciężar! Uwielbiam takie "niusy"!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KJ

Więcej o:
Komentarze (10)
Sebastian Fabijański śmieje się z artykułu o swojej "nowej koleżance": Dzięki MAMO
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 25 razy 17

  Może i bufon, ale mądry chłopak, bo ma wywalone na ten durny celebrycki świat: ścianki, pozerki, życie ponad stan i życie na pokaz na instagramie. Powiedział prawdę Wojewódzkiemu, że to nie jest program o zaproszonym gościu, tylko program o Wojewódzkim, a zaproszeni goście to tylko to tylko dekoracja dla prowadzącego. Dla mnie to dobry aktor, a takich coraz mniej w tym kraju.

 • Gość: wariat

  Oceniono 2 razy 0

  Pudelkowe kretyny;)

 • Gość: mia

  Oceniono 4 razy -2

  Przeczytałam, bo myślałam że to o Łukaszu Fabiańskim a to jakieś nieokreślone celebryckie cielę.

 • Gość: gosciu

  Oceniono 4 razy -4

  Co to za goguś? Skoro widze go na 1 stronie gazety, to pewnie znany z tego, ze jest znany i zapłacił agorze kilka tysi za promowanie jego znanego nazwiska?

 • mazen17

  Oceniono 5 razy -5

  Oj postarzal sie od nieudanych Mistrzostw Swiata, gdzie zreszta nie pozwolono mu zbyt duzo grac! Ale tak jest, stres, powoduje ze ludzie starzeja sie szybciej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX