Zofia Czerwińska ma kłopoty ze zdrowiem, ale lekarze jej nie zoperują. "Nie chcą mnie kroić"

Aktorka Zofia Czerwińska ma już 85 lat i coraz bardziej dają jej się we znaki kłopoty z kręgosłupem. Pomogłaby jej operacja, ale lekarze bezradnie rozkładają ręce.

Zofia Czerwińska mimo tego, że ma ponad 80 lat znana jest z tego, że jest wybitnie energiczną osobą. Niestety ma coraz większe kłopoty z kręgosłupem.

Lekarze nie będą operować Zofii Czerwińskiej

Zofia Czerwińska cierpi na poważne bóle kręgosłupa. Normalnie osobom z takimi dolegliwościami robi się operację. Jednak nie jest to możliwe w przypadku pani Zofii. Lekarze ze względu na jej wiek nie mogą przeprowadzić zabiegu - podaje Fakt.

Aktorka mówi:

Nie chcą mnie kroić. Kości podobno nie wytrzymają śrubek, które mają mi wstawić.

Zofia Czerwińska zagadza się z opinią swojego neurochirurga i pogodziła się z faktem, że nie ma mowy o leczeniu operacyjnym. Bez względu na dolegliwości aktorka pozostaje zawodowo aktywna. Podkreśla, że to dzięki pracy nie pamięta o bólu:

Na planie nie odczuwam bólu. (...) To jest zawód, który wykonuję od lat, więc nie czuję w pracy dolegliwości. Aktor gra, bo inaczej zwariuje. Mogę zagrać nawet bez rąk i bez nóg.

Jak widać, pani Zofia nie traci tempa. Zapewnia też, że w związku z kłopotami zdrowotnymi nie planuje się przenosić do ośrodka opieki w Skolimowie. Aktorka podkreśla, że najlepiej czuje się we własnym domu i zadbała o to, żeby w razie konieczności zjawiły się osoby, które się nią tam zaopiekują.

Życzymy pani Zofii dużo zdrowia i dużo ciekawych wyzwań zawodowych.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo