Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Zajęło mu to 6 lat! "Co tam może być? Że zaliczyłeś więcej lasek niż samochodów"

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię. Na sklepowych półkach pojawi się już jesienią!

Życie gwiazd i celebrytów od zawsze jest owiane tajemnicą i budzi zainteresowanie. W przypadku Kuby Wojewódzkiego mamy wrażenie, że ta postać wyjątkowo ciekawi. Oczywiście w mediach można wiele przeczytać na temat życia dziennikarza, jednak czasem nie wiadomo, czy wszystko jest prawdą.

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię

Teraz będzie okazja, żeby dowiedzieć się o szczegółach życia Wojewódzkiego, już u źródła. Dziennikarz przez 6 lat pisał autobiografię, którą wyda jeszcze tej jesieni. Jak poinformował, dla swoich wiernych obserwatorów przygotował niespodziankę. Można przypuszczać, że będzie to konkurs na książkę, albo może nawet na spotkanie autorskie?

Sześć lat pisania. Premiera jesienią. Dla tych, którzy śledzą mój profil, będę miał niespodziankę - pochwalił się na Instagramie.
 

Na razie reakcje internautów są podzielone do dzieła dziennikarza.

Szkoda, że wydałeś książkę, kiedy byle bloger książkę wydaje. Jeszcze o sobie samym. Co tam może być? Że zaliczyłeś więcej lasek niż samochodów albo odwrotnie?
To chyba jedyna biografia, którą chcę przeczytać.
A jednak. Wszyscy piszą książki. Myślałam, że chociaż pan się wyłamie, ale przecież z czegoś trzeba żyć. Dobrze, że nie o tym, jak zdrowo się odżywiać.
To będzie coś dobrego!

Choć Kuba Wojewódzki znalazł się na liście osób, które już przejadły się Polakom, to wydaje nam się, że ta książka może sprzedać się w ogromnym nakładzie i ekspresowym tempie. Wy jesteście chętni na zakup?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.