Kasia Tusk w podróży poślubnej? Pokazała nowe zdjęcia na Instagramie, a jej blog zdradza jeszcze więcej

Kasia Tusk pokazała kolejne zdjęcia z wakacji. Czyżby była w podróży poślubnej?

Kasia Tusk wzięła ślub ze Stanisławem Cudnym? Mimo że blogerka nie potwierdziła tej informacji, to dziennikarze Super Expressu" dopatrzyli się na palcu jej ukochanego obrączki. Zapytany o ślub Cudny, nie zaprzeczył plotkom o ślubie. 

Teraz córka byłego premiera wypoczywa w pięknym i gorącym Saint-Tropez. Czyżby była to jej podróż poślubna?

Kasia Tusk w Saint-Tropez

Kasia Tusk chwaliła się wakacjami we Francji już jakiś czas temu. Teraz jednak na jej Instagramie i blogu pojawiło się jeszcze więcej przepięknych zdjęć z tego malowniczego miejsca.

KASIA TUSK NA WAKACJACH. ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>>>

Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez Tuskównę nie ma jej domniemanego męża, nie ma więc pewności, czy ten wyjechał z nią do Francji. Córka polityka niechcący zdradziła się jednak na swoim blogu. 

Pisząc o wyjeździe, często używa formy "my", dając do zrozumienia, że ktoś towarzyszył jej podczas wypoczynku. Możliwe więc, że Kasia Tusk zwiedza Francję ze Stanisławem Cudnym i jest to ich podróż poślubna.

Fani komentują zdjęcia Kasi Tusk

Pod fotografiami na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani blogerki zachwycali się nie tylko pięknymi widokami, ale komplementowali również samą Tusk.

Przepiękne widoki.
Wyglądasz cudownie.
Super sukienka i piękne zdjęcie! - pisali internauci.

I faktycznie, Kasia Tusk promienieje, a widoki jakie pokazuje są cudowne. 

Kasia Tusk i Stanisław Cudny

Kasia Tusk i Stanisław Cudny znają się od czasów licealnych. Uczucie między nimi narodziło się jednak później, bo dopiero w 2008 roku. Zakochani zaręczyli się pięć lat temu. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.