Konrad Gaca nie żyje. Jego wspólnik komentuje: Nikt nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć

Konrad Gaca przedwcześnie zmarł w wieku 42 lat. Marcin Gogłoza, wspólnik popularnego trenera, wypowiedział się o nim i okolicznościach jego śmierci dla portalu wp.pl.

Konrad Gaca, trener gwiazd i twórca popularnej diety, nie żyje. Miał zaledwie 42 lata. Mężczyzna został znaleziony w swoim mieszkaniu, informację o jego śmierci jako pierwszy podał "Kurier Lubelski".

Komentarz wspólnika Konrada Gacy

Marcin Gogłoza, który pracował razem ze zmarłym, skomentował tragiczne wydarzenia ostatnich godzin w rozmowie z wp.pl. Podkreśla, że nikt się nie spodziewał tego, co się stało:

To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć.

Zapytany o przyczynę śmierci, tłumaczy, że najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca w trakcie snu. 

Jednocześnie podkreśla, że Konrad Gaca był człowiekiem, który kochał, to co robił:

Uparcie i z pełną konsekwencją realizował swoje plany. Jego marzeniem było pomaganie innym ludziom.

Konrad Gaca nie żyje

Konrad Gaca został znaleziony przez bliskich 16 sierpnia w swoim domu. Na miejsce wezwano policję, a prokuratura prowadzi już dochodzenie. Na razie wstępnie wykluczono udział osób trzecich, a na 9 rano w piątek 17 sierpnia zaplanowano sekcję zwłok, co potwierdziła dla nas przedstawicielka Prokuratury Okręgowej.

Konrad Gaca - kim był?

Konrad Gaca nazywany był guru odchudzania. Stworzył autorski program GACA SYSTEMS. Jego "Mądre Odchudzanie" okazało się tak skuteczne, że dostał swój program w telewizji. Z jego usług chętnie korzystały różne aktorki i celebrytki, w tym Dominika Gwit i Iwona Pavlovic

Szerokiej publiczności dał się poznać w programie telewizyjnym Polsatu "Fat Killers". Gaca pomagał tam chudnąć osobom z pokaźną nadwagą. Pojawiał się też jako ekspert w różnych audycjach telewizyjnych poświęconych dietom.

To także wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce&Welness oraz Fitness&Welness (brązowy medal w 1995 roku, w 2007 brązowy medal Międzynarodowych Zawodów w Kulturystyce&Welness i Fitness&Welness w Żorach). Założył również firmę Gaca Systems.

JAB

Więcej o: