Joanna Krupa i jej nowe ślubne zdjęcia. Sala pięknie udekorowana! Ale i tak najlepszy był pojazd państwa młodych

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się. Modelka pochwaliła się zdjęciami gości i przepięknie przystrojonej sali. Największe wrażenie robi jednak pojazd, jakim zakochani przemieścili się do kościoła.

Na początku lipca Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub cywilny w USA. Kilka dni temu zakochani zjawili się w Polsce, aby stanąć przed ołtarzem. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kościele w Krakowie. Uroczystość weselna odbyła się w hotelu Starym.

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w Krakowie

W ceremonii ślubnej modelki i jej wybranka wzięła udział rodzina i przyjaciele. Wśród gości nie zabrakło Dawida Wolińskiego, Joanny Jabłczyńskiej i siostry gwiazdy "Top Model", Marty.

Fotoreporterzy przyłapali młodą parę i ich bliskich w tym ważnym dla nich dniu. Joanna Krupa zdecydowała się na skromną, białą suknię z dekoltem w szpic i odkrytymi ramionami. Pan młody postawił na klasyczny, granatowy garnitur i niebieski krawat.

Joanna Krupa postanowiła pokazać też co nieco na swoim Instagramie. Na zdjęciach i nagraniach widzimy przepiękną i dużą salę weselną z mnóstwem świec i kwiatów. Ale to nie wszystko. Najbardziej zaskakujący jest pojazd, jakim młodzi mknęli do kościoła ulicami Krakowa. Jeżeli wyobrażacie sobie Joannę i Douglasa w karocy, albo staromodnym samochodzie, to musimy Was rozczarować. Zakochani zdecydowali się na podróż Melexem!

JOANNA KRUPA: ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>>>>

Sądząc po zdjęciach i nagraniach, nie mamy wątpliwości, że Joanna Krupa i Douglas bawili się znakomicie na swoim przyjęciu weselnym. Życzymy świeżo upieczonym małżonkom wszystkiego, co najlepsze!

KS