Joanna Krupa wzięła ślub. "Flesz": Uroczystość odbyła się w tajemnicy. "Chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie"

Joanna Krupa powiedziała "tak". Jak donosi "Flesz", modelka i jej ukochany, Douglas Nunes, wzięli ślub na początku lipca.

Najpierw były zaręczyny, później rozstanie. Jednak uczucie Joanny Krupy i producenta Douglasa Nunesa okazało się na tyle silne, że wrócili do siebie i planowali ślub jeszcze w tym roku. Jak podaje "Flesz", pobrali się na początku lipca. 

Zobacz też:  Joanna Krupa zerwała zaręczyny! Wszystko przez oczekiwania partnera. "Oświadczyła, że nie zamierza się zmieniać"

 

Joanna Krupa - ślub

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w urzędzie stanu cywilnego. Według "Flesza" zdecydowali się pobrać w USA i bez udziału gości.

Zrobili to w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Poza nimi nie było tam nikogo więcej - zdradziła magazynowi znajoma modelki.

Zakochani zrobili tak, jak planowali. Krupa w "DD TVN" mówiła, że jej marzeniem jest ślub w Stanach, a jej ukochany chciałby, żeby była tylko ona i on. Dlaczego nie zdecydowali się na huczne wesele? 

Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale podobno zaczęli już przygotowania do wesela w Polsce - dodała znajoma zakochanych.

Joanna Krupa - nowy partner

Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku rozwiodła się z Romainem Zago, z którym była 10 lat. Już w sylwestra modelka pochwaliła się zdjęciami z nowym partnerem, producentem z Teksasu, Douglasem. W marcu zakochani się zaręczyli, a na palcu Krupy znalazł się piękny pierścionek, którego wartość szacuje się na 2 miliony złotych.

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.