Marcin Dubieniecki nie został zaproszony na trzeci ślub Kaczyńskiej. Teraz ironicznie go komentuje

Marcin Dubieniecki ironicznie skomentował trzeci ślub swojej byłej żony, Marty Kaczyńskiej. Na koniec życzył jej jednak "wszystkiego dobrego".

Marta Kaczyńska w minioną sobotę trzeci raz wyszła za mąż. Ceremonia zaślubin z Piotrem Zielińskim była bardzo kameralna, pojawili się na niej tylko najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele. Nie dziwi fakt, że na liście gości zabrakło byłych mężów Kaczyńskiej, choć jeden z panów żartuje w rozmowie z "Super Expressem", że chętnie zostałby świadkiem panny młodej. Marcin Dubieniecki, bo to o nim mowa, dodał też, że razem z synem i córką mógłby nieść welon.

Kiedy skontaktowaliśmy się z adwokatem, nie próbował nawet ukrywać, że nie został zaproszony na uroczystość. Najpierw zażartował, że wraz ze swoim synem Marcelim oraz jedną z córek będą trzymać welon i świadkować pannie młodej - czytamy w "Super Expressie". 

Trudno nie wyczuć w tej wypowiedzi ironii. Na koniec Dubieniecki stwierdził jednak, że swojej byłej żonie życzy wszystkiego najlepszego. 

Mimo wszystko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Marta Kaczyńska i jej trzeci ślub

Marta Kaczyńska wzięła ślub w minioną sobotę, 28 lipca. Jej trzecim wybrankiem jest biznesmen, Piotr Zieliński, któremu już wkrótce urodzi dziecko. Prawniczka ma już dwie córki z poprzednich małżeństw. 

Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

WJ

Więcej o:
Komentarze (195)
Marcin Dubieniecki nie został zaproszony na trzeci ślub Kaczyńskiej. Teraz ironicznie go komentuje
Zaloguj się
 • krzywelustro

  Oceniono 171 razy 167

  - Jak córeczka ma na imię?
  - Marysia.
  - A druga?
  - Marysia.
  - A tamta trzecia?
  - Marysia.
  - To jak pani woła gdy chce, żeby któraś przyszła?
  - Po nazwisku.

 • Paulo Garcia

  Oceniono 163 razy 159

  za 20 lat przy wigilijnym stole usiądzie Marta.. jej gromadka dzieci i rzesza tatusiów :)
  Ale jedno trza jej przyznać.. konsekwentna katoliczka.. każde dziecko ma ze ślubnym.. :)

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 129 razy 127

  Tam to dopiero. Martusia wmówiła dziecko pierwszemu mężowi, które miała z Dubienieckim. Z Dubienieckim następne. Dzieci mają braciszka, którego Dubienieckiemu urodziła była Boruca, która z Borucem też ma dziecko, a ten z kolei ma dziecko z jakąś paniusią, która ma jeszcze dziecko z jakimś poznańskim gangsterem. Chyba wszystko :D

 • Gość: Agga

  Oceniono 98 razy 94

  W sumie to najłatwiej było jej uzyskać unieważnienie, powołując się na własną niedojrzałość do zawarcia związku sakramentalnego. Ktoś, kto nie tylko nie uznaje monogamii, ale jeszcze wciska mężowi, że dziecko jest jego (a przy okazji całej Polsce - pamiętacie jak wystąpili na plakacie pod hasłem "rodzina (!), uczciwość (!!!!), przyszłość"?) nie powinien brać ślubu.
  Współczuję tylko pierwszemu mężowi - kolejni wiedzieli już w co się pakują.

 • TOMASZ P.

  Oceniono 93 razy 91

  Jego żoną była święta puszczalska? Lepiej niech nowy tatuś zbada DNA dziecka bo nie wiadomo ilu obrabiało jej świętą psiochę!

 • marymania

  Oceniono 88 razy 88

  "Piotr Zieliński, któremu już wkrótce urodzi dziecko."

  Komu urodzi, tego nie wie jeszcze nikt. Poczekajmy na testy DNA... LOL

 • Gość: Krytyk

  Oceniono 64 razy 64

  Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą. Stare przysłowie jest najlepszą diagnozą polskiego katolicyzmu. Pani Marta tylko pozuje na konserwatystkę.

 • ja-sio7

  Oceniono 62 razy 62

  dziewica jak zawsze na biało ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX