Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski podczas koncertu TVP uczcili pamięć Kory. Nie tylko oni oddali hołd piosenkarce

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski zdobyli się na piękny gest. Podczas wielkiego koncertu TVP uczcili pamięć Kory.

Odkąd w sobotę rano zmarła Kora, jej przyjaciele nieustannie ją wspominają w wielu wywiadach i wypowiedziach telewizyjnych. Również gwiazdy uczciły pamięć o piosenkarce.

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski "Ta noc do innych jest niepodobna"

Najpierw Doda oddała hołd Korze. Na koncercie zaśpiewała wielki przebój Maanamu "Krakowski spleen". Również Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski na znak pamięci wykonali utwór Jackowskiej, "Ta noc do innych jest niepodobna".

ZOBACZ: Doda na swoim koncercie oddała hołd Korze. Internauci pod wrażeniem: Piękny gest. Brawo

We dwoje występowali w ramach wakacyjnej trasy Dwójki w Zamościu. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy Szroeder i Brzozowski zaśpiewali "Ta noc do innych jest niepodobna". W tle, na wielkim telebimie, wyświetlono zdjęcie nieżyjącej wokalistki.

Michał Szpak oddał hołd Korze

Również Michał Szpak oddał hołd piosenkarce. Na koncercie w Wyszkowie miał na sobie t-shirt z wizerunkiem Kory autorstwa Matyldy Damięckiej. W trakcie występu Szpak zwrócił się do fanów i powiedział:

Kochani, wiecie kogo tu mam? Wiecie, że razem teraz wszyscy musimy wyskandować słowo dziękuję za ten wspaniały czas, który dała nam Kora, kiedy żyła. Była legendą, jest legendą, pozostanie nią zawsze. Stworzyła coś, czego nie stworzył nikt wcześniej. Podziękujmy jej za to. Zawsze powtarzała i prosiła o wolność. I pamiętajmy o tym, że wolność w naszym kraju jest najważniejsza - mówił ze sceny.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.