Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski podczas koncertu TVP uczcili pamięć Kory. Nie tylko oni oddali hołd piosenkarce

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski zdobyli się na piękny gest. Podczas wielkiego koncertu TVP uczcili pamięć Kory.

Odkąd w sobotę rano zmarła Kora, jej przyjaciele nieustannie ją wspominają w wielu wywiadach i wypowiedziach telewizyjnych. Również gwiazdy uczciły pamięć o piosenkarce.

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski "Ta noc do innych jest niepodobna"

Najpierw Doda oddała hołd Korze. Na koncercie zaśpiewała wielki przebój Maanamu "Krakowski spleen". Również Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski na znak pamięci wykonali utwór Jackowskiej, "Ta noc do innych jest niepodobna".

ZOBACZ: Doda na swoim koncercie oddała hołd Korze. Internauci pod wrażeniem: Piękny gest. Brawo

We dwoje występowali w ramach wakacyjnej trasy Dwójki w Zamościu. Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy Szroeder i Brzozowski zaśpiewali "Ta noc do innych jest niepodobna". W tle, na wielkim telebimie, wyświetlono zdjęcie nieżyjącej wokalistki.

Michał Szpak oddał hołd Korze

Również Michał Szpak oddał hołd piosenkarce. Na koncercie w Wyszkowie miał na sobie t-shirt z wizerunkiem Kory autorstwa Matyldy Damięckiej. W trakcie występu Szpak zwrócił się do fanów i powiedział:

Kochani, wiecie kogo tu mam? Wiecie, że razem teraz wszyscy musimy wyskandować słowo dziękuję za ten wspaniały czas, który dała nam Kora, kiedy żyła. Była legendą, jest legendą, pozostanie nią zawsze. Stworzyła coś, czego nie stworzył nikt wcześniej. Podziękujmy jej za to. Zawsze powtarzała i prosiła o wolność. I pamiętajmy o tym, że wolność w naszym kraju jest najważniejsza - mówił ze sceny.

MT

Więcej o:
Komentarze (21)
Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski oddali hołd Korze. Zaśpiewali jej utwór
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 13

  Zarówno oni jak i Doda, nie oddali Korze żadnego hołdu, tylko zmasakrowali jej kawałki. Słuchając tej słabizny wokalnej i tego co ta trójka zrobiła z utworami Kory, człowieka ogarnia wkur..enie i jeszcze większa rozpacz.
  Rozumiem, że autopromocja na chorobie, śmierci, to dla niektórych nie pierwszyzna, ale nie musicie dokładać ręki do tego pisząc o tych żenujących popisach.

 • Gość: ovbik

  Oceniono 15 razy 13

  Tiaaaaa....patrząc na Brzozowskiego to najwyżej można się roześmiac,ale na pewno nie zamyślić.

 • Gość: miśka

  Oceniono 11 razy 9

  Jest tylko jedna osoba, która zaśpiewała piosenkę Kory lepiej od Kory. To Jusia i jej wykonanie "Buenos Aires" w "Szansie na sukces". Inni niech się schowają, szczególnie fałszywiec (od fałszowania) Brzozowski.

 • Gość: dodupy

  Oceniono 9 razy 9

  Wielcy artyści odchodzą , zostaje dupa Dody i inne sceniczne ameby

 • Gość: O nie!

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wiem, czy Kora byłaby zadowolona z interpretacji Brzozowskiego.

 • Gość: Fcgg

  Oceniono 10 razy 6

  Ta Szreder to prukwa i nie odaje nikomu cześć . Tak wymyślił producent , a Ona chętnie tak tak . Z Wodeckim miała taki sam schemat . Ona i jej memago są żałośni

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Nie chciałam odsłuchać utworu Kory przez Dode! Dobrze zrobiłam bo bym była tylko klebkiem nerwów! NIECH oddaje hołd w innej postaci a nie falszujac taki piękny utwór!

 • Gość: As

  Oceniono 11 razy 5

  Teraz każdy, kto ma parcie na szklo odda hołd Korze, przybokazji, z braku własnego repertuaru na poziomie, walnie covera i już w gazecie.pl napiszą. Ją dziś też nuciłem jej przebój (chyba jej), więc mam nadzieję na rozwój kariery.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Rafał! Wracaj do koła fortuny! :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX