Biały welon, drinki i SPA... Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się relacją z wieczoru panieńskiego!

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do ślubu. W miniony poniedziałek odbył się jej wieczór panieński, który zorganizowała dla niej jej starsza siostra.

Jeszcze do niedawna życie miłosne Agnieszki Kaczorowskiej było pełne zawirowań. Ostatnio jednak aktorka postanowiła się ustatkować. Od kilku miesięcy związana jest z Maciejem Pelą. Jej wybranek od 11 lat trenuje hip-hop i freestyle i jest instruktorem w szkole tańca Danceworld należącej do Kaczorowskiej. Mogliśmy go oglądać w trzeciej edycji "You can dance - po prostu tańcz". To dla Kaczorowskiej Pela zostawił swoją poprzednią narzeczoną, z którą był związany przez 5 lat.

Kaczorowska i Pela zaręczyli się już w kwietniu tego roku i najwyraźniej nie zamierzają zwlekać ze ślubem. Gwiazda "Klanu" pochwaliła się na Instagramie relacją ze swojego wieczoru panieńskiego. 

Agnieszka Kaczorowska na wieczorze panieńskim. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>

Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej

Aktorka wraz z najbliższymi kobietami swego życia wybrała się do miejscowości Trojanów, do SPA. Co ciekawe, jej wieczór panieński raczej nie należał do typowych. Jak sama Kaczorowska przyznała, były na nim aż 3 pokolenia. "Imprezę" zorganizowała siostra przyszłej Panny Młodej, która zabrała ze sobą małą córeczkę. 

Warto wspomnieć, że wieczór panieński organizuje się zwykle tuż przed ślubem. Wszystko wskazuje więc na to, że Kaczorowska stanie na ślubnym kobiercu jeszcze w te wakacje!

MM

Więcej o:
Komentarze (5)
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się relacją z wieczoru panieńskiego!
Zaloguj się
 • Gość: dziewica orleańska

  Oceniono 1 raz 1

  Welon,no nieźle kobitki popiły.

 • Gość: lil

  0

  Taki towar przechodni w białym welonie:(WSTYDŹ się dziewucho, wstydź!:(:(:(

 • Gość: Agniecha

  0

  Ciekawe jaką będzie miała suknie ślubną, może od Violi Piekut...

 • Gość: ula

  0

  Zastanawia mnie jedno... czy tym arzem weźmie się za siebie, zacznie stosować iqg reen i ćwiczyć żeby na ślubie wyglądać idealnie? bo ona to ma takie trochę wahania sylwetki.

 • Gość: GOść

  0

  Dobra do konkretów: kupa na cycki była ? Bo jak nie to wieczór panieński należy powtórzyć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX