Zygmunt Chajzer zakończył współpracę z Vizirem. Znalazł na to sprytne rozwiązanie

Zygmunt Chajzer od lat reklamował proszek do prania, ale ta długa współpraca niedawno się skończyła. Dziennikarz pomyślał, że skoro jest kojarzony z produktem tak dobrze, może to wykorzystać na własną korzyść.

Zygmunt Chajzer po 14 latach reklamowania popularnego proszku do prania został niejako ''zdetronizowany'' przez Annę Stramach, która zajęła jego miejsce. Dziennikarz się jednak nie załamał i wpadł na pomysł założenia własnego biznesu - informuje Pudelek.

Zygmunt Chajzer wypuści własny proszek do prania

Zygmunt Chajzer w wywiadzie z WP zdradził, że wieloletnia współpraca została zerwana przez producenta proszku Vizir. On dowiedział się o tym kilka tygodni temu i przyjął informację do wiadomości. Niemniej 64-letni dziennikarz się nie załamuje i myśli o nowych rozwiązaniach. A dokładnie o własnym produkcie. Jak powiedział:

Może zaskoczę pana, ale coraz częściej myślę o wypuszczeniu własnego proszku do prania. Proszki do prania Chajzera. Prawda, że chwytliwe?

Kupowalibyście taki proszek?

Zygmunt Chajzer nie chciał ujawnić, ile zarabiał za granie w reklamach Vizira, ale jeden z tabloidów donosi, że rocznie bywało to nawet 150 tys. złotych. On sam nie żałuje decyzji o podjęciu współpracy i promowaniu proszku do prania, choć na samym początku czyniono mu dużo przytyków. Podkreśla, że dzięki pracy w reklamie miał okazję dużo podróżować i zobaczyć ciekawe miejsca takie, jak m.in. Kapsztad, RPA czy Praga.

Nawet z rozrzewnieniem mówi o imprezach proszku do prania:

Prowadziłem wiele imprez, podczas których główną nagrodą był Vizir. Największą atrakcją dla wygranego było wówczas zrobienie sobie zdjęcia z Chajzerem i z Vizirem. Dla wielu taka fotka była marzeniem.

Wszystkich fanów pana Zygmunta uspokajamy, że na pewno nie zabraknie go w telewizji na jesieni. Obiecał, że pojawi się co najmniej w dwóch programach telewizyjnych. Na pewno zobaczymy go w show "Ameryka Express", gdzie był w duecie ze swoim synem, Filipem.

Zobacz wideo

JAB

Więcej o:
Komentarze (18)
Zygmunt Chajzer chce założyć własny biznes. Będzie sprzedawał proszek do prania
Zaloguj się
 • Gość: ziutka

  Oceniono 12 razy 12

  Kapsztad, RPA czy Praga :D

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 11 razy 11

  Mam lepszy pomysł. Proponuję zmianę nazwiska na Proszek. Wówczas Zygmunt Proszek będzie mógł sprzedawać proszek pod marką Chajzer. Hasło reklamowe: "Kupuj Chajzery od Proszka".
  Czy to nie byłoby ciekawe rozwiązanie?

 • Gość: gość Tola

  Oceniono 7 razy 5

  Ich proszek do prania gryzie w oczy, zbryla się w praniu, niszczy pralkę. Kto też to zauważył?

 • Harry Sanders

  Oceniono 3 razy 3

  No może doczekam dnia kiedy te dwie prymitywne gęby znikną na zawsze. Za złotówkę jeden i drugi byłby w stanie zeżreć własne odchody, a szczególnie ten młody prostacki chamek.

 • matts06

  Oceniono 2 razy 2

  O boooożeeee..... :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  Chajzer stary pijak. Gdyby choć część jego ekscesow pijackich wyszła na jaw, to nawet," Woda Brzozowa" nie chciałaby kręcić z nim reklam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX