Chajzer zabrał na imprezę swoją młodszą siostrę. Konkurencja dla "Lewej"? Możliwe! Ma naprawdę piękne ciało

Filip Chajzer zabrał ze sobą siostrę Weronikę na wręczenie nagród magazynu Esquire. Nie wszyscy wiedzą, że dziewczyna może się pochwalić rewelacyjną figurą.

Filip Chajzer pojawił się w poniedziałek na rozdaniu nagród magazynu Esquire, gdzie otrzymał statuetkę w kategorii "Media". W tej wyjątkowej chwili towarzyszyła mu jego siostra - Weronika. 

Weronika tego wieczoru nie wyróżniała się szczególnie wśród zaproszonych gości, ale nie oznacza to, że wyglądała źle. Wybrała beżową, krótką sukienkę i klasyczny czarny żakiet. Cieliste szpilki wydłużyły optycznie jej smukłe, ale i tak długie nogi. Całość wyglądała skromnie, jednak naprawdę ładnie.

Chajzerowi zdarzało się już kilka razy pokazać światu swoją młodszą siostrę, ale nie każdy wie, że Weronika jest pasjonatką sportu. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, żeby się o tym przekonać. Na jej Instagramie jest sporo zdjęć z siłowni, a ona może pochwalić się naprawdę szczupłą i wysportowaną sylwetką. 

 

Pod jej zdjęciami nie brakuje zachwytów nad figurą.

Piękna figura.
Forma jest!
Ale pani ma nogi!

Weronika ma 26 lat i jest wielką pasjonatką siatkówki. Miłość do tego sportu przejęła po swoim ojcu. Mierząc 186 cm ma świetne warunki fizyczne do tej gry, a także zadatki na modelkę.

Najmłodsza córka Weronika woli być anonimowa, choć to piękna dziewczyna i z powodzeniem mogłaby wybrać karierę modelki. Skończyła jednak zarządzanie i pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych - powiedział Zygmunt Chajzer w wywiadzie dla "Świat i Ludzie".

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na częstszą obecność na czerwonym dywanie! 

MT