Edyta Pazura pokazała się w bikini pięć tygodni po porodzie. Fani nie dowierzają: Zawstydziłaś samą Lewandowską

Edyta Pazura w czerwcu została po raz trzeci mamą. Pięć tygodni po porodzie gwiazda pochwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym pozuje w bikini. Co za figura!

Edyta i Cezary Pazurowie w czerwcu zostali szczęśliwymi rodzicami Rity. Ich pociecha przyszła na świat w Dzień Dziecka. Radosną nowiną pochwalili się wówczas na swoich profilach instagramowych.

Edyta Pazura w bikini

Tymczasem gwiazda opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pozuje w bikini.

Nie wszystkim jest dane korzystać z uroków wody... Udanej niedzieli! - napisała.
 

Fani są pod ogromnym wrażeniem figury Edyty. Trudno uwierzyć, że zaledwie pięć tygodni temu urodziła swoje trzecie dziecko. Pazura ma płaski brzuch i na próżno szukać u niej nadprogramowych kilogramów:

Jak? Jak ty to zrobiłaś, że tak wyglądasz?
Jaka figura!
Wygląda pani pięknie, figura niesamowita. Mogę tylko o takiej pomarzyć, chociaż nie byłam nigdy w ciąży! Jak to zrobiłaś?
Zapierdziel przy trójce dzieci - odpowiedziała Edyta.

Jedna z fanek pokusiła się nawet o stwierdzenie, ze Edyta wygląda lepiej niż Anna Lewandowska!

Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie i to po trzeciej ciąży? Kobieto, zawstydziłaś chyba nawet samą Anię Lewandowską

Trudno się nie zgodzić. Przypomnijmy jednak, że bez pracy nie ma kołaczy, a Edyta ćwiczyła regularnie niemalże przez całą ciążę. Wcześniej gwiazda bywała tez na obozach treningowych Anny Lewandowskiej.

Opłaciło się, prawda?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.