Grzegorz Krychowiak po mundialu odpoczywa na wakacjach . Nie wszyscy są zadowoleni. "Odpadli, bo mieli wykupione wakacje"

Grzegorz Krychowiak wraz z narzeczoną wypoczywa na wakacjach. Nie spodobało się to kibicom, którzy wytykają Krychowiakowi i reszcie kadry, że na wakacje nie zasłużyli.

Grzegorz Krychowiak już odpoczywa po trudach Mundialu 2018 w Rosji. Zdjęciem z wakacji pochwaliła się jego narzeczona Celią Jaunat.

Grzegorz Krychowiak i reszta kadry wypoczywają na wakacjach

Mundial 2018 w Rosji nie był dla polskiej kadry narodowej, delikatnie mówiąc, udany. Wygraliśmy tylko z Japonią i nie udało nam się wyjść z grupy. Tym samym kibice poczuli się mocno zawiedzeni, czekali bowiem na dobrą i składną grę polskich piłkarzy, którzy mieli pokazać, na co ich stać

Mimo, że orły Nawałki poniosły klęskę, to wydaje się, że już o niej nie myślą, bo odpoczywają na wakacjach. 

Grzegorz Krychowiak w Miami

Grzegorz Krychowiak wypoczywa ze swoją narzeczoną Celią w słonecznym Miami. To właśnie ona pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami półnagiego piłkarza na plaży. 

Półnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w MiamiPółnagi Grzegorz Krychowiak odpoczywa na plaży w Miami www.instagram.com/celiajaunat

Grzegorz Krychowiak i reszta kadry w ogniu krytyki 

O tym, że Grzegorz Krychowiak i reszta polskiej kadry już wypoczywa, napisał również Sport.pl. To właśnie pod tym artykułem czytamy komentarze niezadowolonych kibiców, którzy wytykają, że piłkarz i jego koledzy z drużyny nie zasługują na odpoczynek.

Nie zasłużyli, a pojechali

Sprawa jest oczywista, panowie piłkarze odpadli z turnieju szybko, bo mieli wykupione wakacje

A nie mogliby odpoczywać bez obnoszenia się z tym?

Na wakacjach to oni są już od ponad 2 tygodni, wcześniej w Rosji teraz w innych krajach - czytamy wśród złośliwych komentarzy. 

Faktycznie nie powinni obnosić się z tym, że odpoczywają? 

AG

Zobacz wideo
Więcej o: