Znakomite humory, kobiety przy basenie... Piłkarze chyba już nie rozpaczają po przegranej z Senegalem

Fani piszą "Ich smutek nie trwał długo". Powód? Polscy piłkarze zostali przyłapani podczas zabawy przy basenie zaledwie dobę po przegranym meczu z Senegalem. Tabloid upublicznił zdjęcia.

Mistrzostwa świata. Do dzisiaj pozostał żal i niedosyt po wtorkowym meczu Polski z Senegalem. Orły Adama Nawałki przegrały 1:2. Jak sami twierdzą, popełnili mnóstwo błędów i nie podołali jako drużyna. Jednogłośnie przyznali, że takie sytuacje, jak bramka samobójcza nie powinny mieć miejsca podczas tak ważnego meczu.

Polscy piłkarze bawią się przy basenie

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że piłkarze już pogodzili się z porażką. Na dzisiejszej okładce "Faktu" widzimy uśmiechniętego Arkadiusza Milika, który smaży się przy hotelowym basenie. Informacje podsyca fakt, że zdjęcia zostały wykonane dobę po meczu z Senegalem.

Fakt.pl opublikował też zdjęcia, które ujawniają znacznie więcej. Biało-czerwoni nie wyglądają na przejętych. Wręcz przeciwnie. Przy basenie śmiali się i żartowali, podczas gdy Adam Nawałka relaksował się w wodzie w pobliżu pań opalających się topless.

Polscy piłkarze skrytykowani przez fanów

Te zdjęcia nie spodobały się fanom. Internauci zarzucają w komentarzach, że już dawno zapomnieli o tym, co wydarzyło się we wtorek na rosyjskim stadionie. Inni sugerują, aby "wzięli się do roboty i trenowali" bo w niedzielę może być powtórka z rozrywki.

To hańba. Piłkarze odpoczywają na basenie i uśmiechają się po przegranym meczu. Na domiar złego przypuszczam, że pozwolono im jeść i załatwiać potrzeby fizjologiczne.

Walka wymaga motywacji a jeśli żel na włosach i reklama zapewniają zasoby na kosmicznym poziomie, to motywacja do walki jest wielce osłabiona.

Ich smutek nie trwał długo.

Kibice bardziej rozpaczają po meczu niż piłkarze...

Niech lepiej zaczną trenować i się wezmą do roboty, bo w niedzielę będzie to samo.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy stanęli w obronie sportowców.

A co maja siedzieć w pokojach i płakać ?? Po jednej porażce dajecie takie artykuły ... żenada...

To oznacza, że się otrząsnęli i są gotowi na niedzielę!

Mistrzostwa świata. Mecz Polska - Kolumbia

Mamy nadzieję, że taki odpoczynek wpłynie pozytywnie na kolejny mecz. Przypomnijmy, że mecz Polska-Kolumbia odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00.

KS

Zobacz wideo
Więcej o: