A jednak był ślub? Anna Mucha pozuje na ściance, a uwagę zwraca jej obrączka. Zapytaliśmy wprost

Anna Mucha ostatnio zasugerowała, że wyszła za mąż. Pikanterii dodała obrączka na jej palcu podczas ostatniego wyjścia. Postanowiliśmy zapytać ją wprost.

Anna Mucha ostatnio rzadko pojawia się publicznie. Wyjątek zrobiła na pokazie duetu Paprocki i Brzozowski, gdzie przyciągnęła ogromną uwagę fotoreporterów. Powód? Aktorka pozowała na ściance z obrączką na palcu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Przypomnijmy, że po ślubie księżnej Meghan i księcia Harry'ego Anna Mucha opublikowała na Instastories zdjęcie obrączki, które podpisała "też mam swoją". Szybko jednak zniknęło... Fani zaczęli zastanawiać się, czy aktorka wzięła sekretny ślub z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci. 

Reporter Aleksander Sikora, który był na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego, wprost zapytał aktorkę, czy wyszła za mąż.

Ja generalnie jestem żoną już tak wielu mężczyzn... Pół żartem, pół serio - sama się w tym gubię. Ostatnio na tapecie jest Maurycy Popiel, który gra mojego męża w spektaklu "Pikantni" - powiedziała wymijająco. 

Jak myślicie, jest coś na rzeczy? :) Całą rozmowę zobaczycie w załączonym do artykułu materiale wideo. 

JT

_____________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.