"Kreacja źle się układała". Janachowska krytycznie o sukni księżnej Meghan. Fryzurę i makijaż oceniła jeszcze gorzej

Izabela Janachowska oceniła suknię księżnej Meghan. Ekspertka ds. ślubów nie ukrywa, że nie jest zachwycona.

Izabela Janachowska od kilku lat prowadzi programy o tematyce ślubnej i jest uważana za ekspertkę w tej dziedzinie. Na swoim blogu wyraziła swoje zdanie o sukni ślubnej księżnej Meghan. Wypowiedziała się o niej dość krytycznie i uważa, że podkreśliła wszystkie mankamenty.

JANE BARLOW/AP

Przypomnijmy, że kreacja panny młodej do samego końca była tajemnicą. Okazało się, że zdecydowała się na skromną suknię od Givenchy. Zdaniem Janachowskiej całkowicie zniekształciła sylwetkę żony księcia Harry'ego i zaburzyła proporcje.

Na zbliżeniach suknia Meghan odsłoniła wszystkie swoje mankamenty.(...) Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii - napisała na wedding-dream.pl. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Zwróciła uwagę, że przede wszystkim źle się układała i była niedopasowana.

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża - być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów - czytamy.

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry, Meghan Markle Andrew Matthews / AP

A jak oceniła jej fryzurę i makijaż? Tu również brak zachwytów.

Wątpliwa jakość wykonania fryzury, którą aktorka ukryła pod spektakularnym welonem wyszywanym w kwiaty symbolizujące kraje Zjednoczonego Królestwa i bardzo oszczędny makijaż. Nie jestem pewna, czy nowa księżna wyglądała jeszcze naturalnie, czy już nieco niedbale? - zastanawia się gwiazda TVN.

Izabela Janachowska nie jest odosobniona w swojej opinii. Suknia księżnej Meghan wywołuje skrajne emocje - zdaniem niektórych była zbyt skromna i źle uszyta, inni znowu zachwycają się nią i uważają, że wyglądała pięknie.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'egoŚlub Meghan Markle i księcia Harry'ego fot. mat. prasowe

A Wy co o tym myślicie? Zgadzacie się z Izabelą Janachowską?

AW

______________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: